Весняний концерт-подарунок від Павла Табакова "Вечірнє місто"

Субота, 12 Березня, 2011 - 18:00

Романтик української сцени Павло Табаков у ці сонячні весняні дні підготував для меломанів, а особливо меломанок музичний подарунок. У суботу, 12 березня, співак дасть у львівському клубі „Пікассо” (вул. Зелена, 88) сольний концерт із програмою „Вечірнє місто”.

Початок: о 18.00; вартість квитків – 80 грн.;
замовлення квитків – за тел.: 097-968 14 14.

Львівська публіка, яка звикла бачити Павла Табакова на головних сценах Галичини – у Львівській опері та Театрі ім. М. Заньковецької, цього разу почує співака у більш камерній, затишній атмосфері популярного нічного клубу. Двогодинний „живий” концерт за участю групи музикантів об’єднає як абсолютно нові пісні Табакова (відбудеться кілька прем’єр), так і добре знані композиції з його репертуару: „Тільки ти моя”, „Ти підпалила рай”, „Сніг без пауз”... „У цьому концерті будуть і джаз, і рок-н-рол, і світова класика... Будуть і лірика, і „драйв”, - каже Павло Табаков.

Романтична інструментальна імпровізація „Вечірнє місто”, що увійшла до найновішого альбому Павла Табакова „Кава-Blues”, цього вечора стане піснею-присвятою усім жінкам – а хто сказав, що 8 Березня варто святкувати лише один день? До речі, одній із дам під час концерту у подарунок дістануться усі чотири компакт-диски Табакова, а на додачу - обіцянка одній із перших подарувати й п’яту збірку, вихід якої не за горами.


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.