Вівсянка, Сер! кінопоказ британських короткометражок

Вівторок, 15 Травня, 2012 - 18:30 - 20:30

15 травня о 18:30 та 20:30 в Львівському палаці мистецтв відбудеться показ найкращих британських короткометражок 2011-2012 років.В програмі переможець Bafta та номінант на Оскар “Ранкова прогулянка” Ґранта Орчарда, переможець глядацьких симпатій найвідомішого фестивалю короткометражок в Клермон-Феррані “Вітер над озером” Джорджа Елкіна та ще 4 фільми талановитих британських режисерів, здатних зворушити і надихнути кожного, а також розсмішити типовим іронічним британським гумором! Підбірка представлена Київським фестивалем короткометражних фільмів спеціально для кіножурналу Celfish. Тривалість сеансу 1 год 20 хв, фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами, вхід 20 грн.
О 17:00 перед початком першого сеансу відбудеться лекція з історії британського кіно. На лекції з відеоприкладами та коментарями буде продемонстровано найкращі зразки культових сцен фільмів таких британських режисерів як Альфред Хічкок, Ліндсей Андерсон, Кен Лоуч та багато інших. Вхід на лекцію вільний.
Програма фільмів: http://celfish.me/2012/05/07/british-shorts/
Відеоролик події: https://vimeo.com/41688299
------------------------
Кіножурнал Celfish
post@celfish.me
www.celfish.me
тел.0937621577


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.