Концерти Павла Табакова «Така зима»

Субота, 15 Грудня, 2012 - 17:00 - 20:00

У суботу, 15 грудня, у Львові, в Національному театрі ім. М. Заньковецької, відбудеться два сольні концерти відомого українського співака та композитора, переможця телепроекту «Голос країни»  Павла Табакова. Початок виступів – о 17.00 та 20.00.Нова концертна програма Павла Табакова називається «Така зима». У ній прихильники голосистого співака почують ще більше романтики і ще більше драйву. «Наживо», якісно, з відмінним музичним смаком!

Концерти «Така зима» - це і хіти, і абсолютно нові композиції. Вибухові попурі на пісні легендарного гурту Queen, стильна інтерпретація Englishman In New York Стінга, україномовна версія вічного хіта Шарля Азнавура Une Vie D’Amour. З цим «фірмовим» матеріалом Табаков підкорив аудиторію шоу «Голос країни» - і цими піснями він обов’язково порадує публіку на своїх концертах у Львові. Не обійдуться виступи співака і без найвідоміших романтичних хітів з його власного репертуару: «Тільки ти моя», «Така зима», «Сніг без пауз», «Вечірнє місто»… А ще на меломанів чекає не одна пісенна прем’єра від Табакова і виступ його талановитої колеги по сцені – суперфіналістки «Голосу країни» Тоні Матвієнко. 

- Цими концертами я дякую рідному Львову за шалену підтримку під час телепроекту «Голос країни», - каже Павло Табаков.

«Така зима»! Так співає «Голос країни»! Не пропустіть найгарячіших концертів зими-2012! Одразу два виступи – 15 грудня, о 17.00 та 20.00, у Львівському національному театрі ім. М. Заньковецької. Живий звук.  

Попередній продаж квитків - на сайті kasa.in.ua або ж за адресою: м. Львів, вул. Банківська, 5.
Тел.: (032) 243-000-2, 093-0000-754,
066-0000-754, 097-0000-754.


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.