Кінопоказ «ТИРАНОЗАВР» / TYRANNOSAUR

See video
Неділя, 27 Січня, 2013 - 17:00

Артхаус Львів запрошує з 22 по 27 січня о 17 год на перегляд фільму британського режисера Педді Консідайн «ТИРАНОЗАВР»/ TYRANNOSAUR.

За сюжетом немолодий уже  Джозеф зустрічає свою однолітку  Ханну, й між ними одразу виникає симпатія. Все виглядає як початок тихої ліричної історії – та ви не знаєте Джозефа, завсідника пабів і любителя добряче хильнути,– адже дуже швидко він перетворюється на неприборканого «доісторичного тиранозавтра».

  • Премія BAFTA в номінації «Кращий дебют», 2012
  • Гран-прі журі та Приз за режисуру в категорії «Драматичний фільм» на МКФ Sundance, 2011
  • Премії Британського незалежного  кіно в категоріях «Кращий британський незалежний фільм», «Кращий режисерський дебют» та «Краща акторка», 2011
  • Приз журналу Empire в категорії «Найкраща акторка», 2012
  • Приз в категорії «Найкраща акторка» МКФ у Чікаго, 2011
 
Львівський  Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17

Тел. 261-47-33, 261-44-91 (каса)
СЕАНСИ: 17:00
ЦІНА КВИТКА: 15 грн.

Фільм демонструється українською мовою

 

ПРЕСА ПРО ФІЛЬМ  «ТИРАНОЗАВР»

Ви не знайдете кращої акторської гри за останні часи, ніж гра Муллана та Коулман, які – в ідеальному світі – на цьому тижні мали б отримати номінації на Оскар.

Toronto Star

Він створив сильну та несамовиту історію, позначену темними моментами співчуття та гумору, та водночас – сповнену відчуттям спокути посеред насильства та вбивства домашніх тварин.

Screen

Персонажі, діалоги, сюжет  та зйомки – все демонструє гідність, естетичну міць, яка свідчить, що «Тиранозавр» – у прекрасній формі для Санденсу [фестивалю].

Variety

Цей фільм, сконцентрований  на персонажах, «тримає» увагу глядача  не гірше крутого триллера, та водночас наділений таким емоційним змістом, який «триматиме» вас ще дуже довго.

Empire

Фільм про те, що жорстокий  спосіб життя рано чи пізно буде покараний – інколи фізично, завжди – психологічно. Не те, щоб це особливо глибока чи унікальна ідея, проте Консідайну вдається втілити її з щирістю та переконливістю.

Time Out London


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.