«Музика, народжена Львовом» - концерт до Дня Львова

Субота, 11 Травня, 2013 - 18:00

З нагоди Дня Львова – пиво «Львівське» представляє незабутнє свято – музичний літопис «Музика, народжена Львовом».

11 травня з 18:00 відомі львівські шлягери (пісні Кос-Анатольського, Весоловського, Івасюка, Білозора, Морозова, «Братів Гадюкіних» та ін.) виконуватимуть найяскравіші артисти, які прославляють місто Лева не тільки на всю Україну, а й за її межами. Для львів’ян виступатимуть вокальна формація «Піккардійська Терція», володар титулу «Голос країни» Павло Табаков, балет Ірини Мазур «Життя». А також: Назар Савко, Владіслав Левицький, Олеся Киричук і гурт Green Silence.

Розпочнеться святкування  від «Львівського» важливою подією не тільки для Львова, а й для усієї музичної України: 11 травня о 12:15 відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки славетному українському композитору Анатолію Кос-Анатольському. Пам’ятна таблиця буде встановлена у Львові на фасаді будинку на вул. Л. Глібова, 15, де жив маестро.

Того ж дня о 14:00 музичний літопис від «Львівського» перенесеться у колоритні львівські ресторани («Віденська кав’ярня», «Вежа крамарів», «Хмільний Дім Роберта Домса», «Білий Лев», «Перша кляса»). У цих знаних гастрономічних закладах у День Львова під виступи «живих» колективів шеф-кухарі ресторанів розкриватимуть секрети кухні по-львівськи: презентуватимуть улюблені страви відомих композиторів та музикантів, які найкраще смакують з «Львівським» - Кос-Анатольського, Івасюка, Білозіра. Особливою пропозицією в унікальному меню від пива «Львівське» буде й «фірмова» страва від знаменитого піаніста, диригента й композитора Франца Ксавера Вольфганга Моцарта, який свого часу три десятиліття жив і творив у Львові.

В той час, коли кухарі ресторацій пригощатимуть гурманів стравами від легенд Львова, просто неба, на проспекті Свободи відбуватимуться організовані пивом «Львівське» забави та танцювальні майстер-класи.

А завершиться музичний літопис  «Музика, народжена Львовом» від пива «Львівське» концертом на площі Адама Міцкевича (живий звук).

 


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.