Концерт від «Баха до Респігі»

П'ятниця, 17 Січня, 2014 - 19:00

У п’ятницю 17 січня, о 19:00 у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт від «Баха до Респігі». Концерт поєднає в собі музику бароко, класицизму та неокласики 20-го сторіччя, репрезентовану музикою Отторіно Респігі.

У його «Давніх аріях і танцях» для оркестру, які прозвучать на концерті, композитор в оркестровій площині інтерпретує твори для лютні і гітари барокових композиторів.

Музику «високого» бароко представлять генії цієї доби: прозвучить Концерт для двох скрипок з оркестром Йоганна Себастьяна Баха, що відзначається особливою мелодійністю і тонкою взаємо-грою партій двох скрипок, а також урочиста «Музика на воді» Георга Фрідріха Генделя.

Увертюра до опери «Викрадення з сераля» Вольфганга Амадея Моцарта влучно збалансує своєю класицистичною ясністю барокові шедеври.

Ці твори прозвучать у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під батутою одного із найталановитіших диригентів Східної Європи Ілллі

Ступеля. Сольну партію скрипки виканають заслужена артистка України Лілія Гратило та музикант-віртуоз, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів  Олександр Божик.


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.