Проект «ІВАСЮК’65»: у рік ювілею Володимира Івасюка його пісні зазвучать по-новому

Понеділок, 17 Березня, 2014 - 18:00

У зв’язку з ситуацією в країні концерти у Львові перенесено на 17 і 18 березня

Цими днями музичний світ України відзначає ювілей легендарного композитора Володимира Івасюка: 4 березня авторові «Червоної рути», «Водограю» та понад сотні інших пісень виповнилося б 65 років. Другий рік поспіль Львів вшановує пам'ять маестро масштабним музично-мистецьким проектом «ІВАСЮК». Цьогоріч назва проекту отримала приставку «65». Концерти «ІВАСЮК’65» були заплановані на 4 і 5 березня. Але у зв’язку із трагічними і тривожними подіями в Україні їх перенесли на 17 і 18 березня. Місце проведення проекту «ІВАСЮК’65» незмінне – Львівська опера.

У проекті «ІВАСЮК’65» беруть участь вокальна формація «Піккардійська Терція», володар титулу «Голос країни» Павло Табаков, переможниця конкурсу ім. Квітки Цісик Оксана Муха, учасниця «Голосу країни» Христина Соловій, скрипаль-віртуоз Олександр Божик, а також капела «Трембіта». Кожен з цих артистів по-своєму розуміє та інтерпретує музику Володимира Івасюка. Концерти 17-18 березня обіцяють здивувати меломанів не тільки цікавими новими аранжуваннями відомих пісень Івасюка, а й несподіваними творчими експериментами – дуетами і тріо.

- Зараз особливий час підтримувати усе українське, справжнє українське! – каже Павло Табаков. – Тема номер один – єдність України. А пісні Володимира Івасюка уже понад чотири десятиліття об’єднують нашу країну.

- Творчість Івасюка не втрачає своєї актуальності, - зауважує художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – На його пісенному спадку виховане не одне покоління українців. А кращого виховання годі бажати, адже у піснях Володимира Івасюка звучить сама Україна.

- У тому жахітті, яке переживає Україна сьогодні, пісні Володимира Івасюка звучатимуть по-новому, - додає організатор проекту «ІВАСЮК» Андрій Сидор, компанія «Дік-Арт». - І вони повинні звучати! Переконаний, музика геніального Івасюка принесе нам спокій та віру у щасливе майбутнє.

Проект «Івасюк» стартував рік тому – із чотирьох концертів у Львівській опері. Далі були open-air на площі Ринок у Львові, де зібралося понад 10 тисяч слухачів, та аншлаг у столичному Палаці «Україна».

Квитки, придбані на 4 та 5 березня, дійсні на концерти проекту «ІВАСЮК’65», які відбудуться у Львівській опері 17 та 18 березня.


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.