Pianoбой вперше дасть у Львові сольний концерт

See video
Понеділок, 24 Березня, 2014 - 19:00

24 березня у Львівській обласній філармонії відбудеться сольний концерт відомого українського музиканта Дмитра Шурова. Раніше він виступав у Львові у складі груп «Океан Ельзи» і «Esthetic Education». І ось вперше завітає у місто Лева із власним бендом – як Pianoбой. Шуров концертує Україною з презентацією свого нового альбому "Не Прекращай Мечтать", який вийшов торік і увійшов у ТОП-10 найкращих альбомів українських артистів.

У Дмитра Шурова – запаморочлива музична кар’єра. У минулому він – учасник «золотого» складу групи «Океан Ельзи», соратник російської співачки Земфіри (співпродюсер її альбому "Спасибо"), один із засновників групи «Esthetic Education». У 2009 році Дмитро взявся за написання опери для шоу російського модельєра Альони Ахмадулліної на Paris Fashion Week. Крім кількох десятків арій і п’єс, народилося чимало пісень, з яких музикант й вирішив зробити окремий проект - так створився «Pianoбой». Склад групи: Дмитро Шуров (музика, лірика, голос, piano, концепція), Ольга Шурова (бек-вокал, nord electro, гітара), Андрій Надольський (барабани), Микола Кістеньов (бас-гітара). У творчому доробку «Pianoбой» – два альбоми: "Простые Вещи" (2012 р.) і "Не Прекращай Мечтать" (2013 р.).

Творчість Дмитра Шурова нікого не залишає байдужим, занурюючи слухачів у фантастичний світ музики і пробуджуючи в них щирі емоції. У кожен звук музикант вкладає щось особливо душевне і вельми особисте. Pianoбой не дарма залужив звання віртуозного піаніста: він настільки енергійно чаклує над клавішними, що іноді виникає враження, ніби він не грає, а «барабанить» по інструменту, примудряючись видобувати з нього гармонійне звучання. «Сцена – те місце, яке концентрує мої найкращі риси і дає вихід найщирішим емоціям. Я дуже щасливий, що можу використовувати мову музики», - зізнається Шуров.

На концерті 24 березня у Львівській філармонії прозвучать перевірені часом хіти Дмитра Шурова: «Ведьма», «Отличный Уикенд», «Простые Вещи», «Эстафета», «Little bird»… Не обійдеться без суперхіта «Этажи». І, звісно, львівська публіка почує альбом-новинку "Не Прекращай Мечтать", зокрема композиції «Родина», «Бандерлоги», «Поезд», які вже також встигли стати хітами.

 

Квитки можна придбати у касі Львівської філармонії (вул. Чайковського, 7)

Ціна - від 90 грн. до 300 грн.


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.