Lviv Fashion Week

Середа, 7 Травня, 2014 - 18:00 - Неділя, 11 Травня, 2014 - 18:00

Lviv Fashion Week / Львівський Тиждень Моди - проект міжнародного формату, що проводиться за стандартами світових тижнів моди ready-to-wear. Lviv Fashion Week орієнтований на виявлення і підтримку молодих дизайнерів та водночас надає якісний подіум для демонстрації колекцій відомим іменам.

Метою проекту є створення у Львові конкурентоздатного центру моди європейського рівня зі всією супровідною інфраструктурою, сприяння розвитку легкої промисловості, основною ідеєю – підтримка молодих дизайнерів і впровадження відомих українських дизайнерських брендів на європейський ринок.

Львівський Тиждень Моди проводиться у Львові з 2008 двічі на рік, навесні та восени. Сьогодні це одна з наймасштабніших модних подій в Східній Європі, яка щосезону приймає понад 12 000 відвідувачів. Географія учасників охоплює різні регіони України і включає Росію, Білорусь, Грузію, Вірменію, Польщу, Угорщину, Хорватію, Латвію, Естонію, Францію, Лівію. У жовтні 2010 почесним гостем став японський дизайнер-легенда Kenzo Takada, засновник бренду Kenzo, який вперше відвідав Україну на запрошення організаторів Львівського Тижня Моди.

Lviv Fashion Week пропонує дизайнерам різні варіанти представлення: подіумні покази основного розкладу та OFF schedule, демонстрація колекцій в форматі презентації, конкурс молодих дизайнерів САБОТАЖ, шоуруми. Fashion-покази щосезону супроводжуються арт-акціями, художніми виставками та проектом модної фотографії FASHION VIEW. Події Lviv Fashion Week відбуваються на багатьох локаціях в різних районах міста, надаючи можливість гостям відчути красу європейського Львова.


07/04/2014

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.