Олександр Божик запалить серце скрипки

П'ятниця, 25 Квітня, 2014 - 17:30 - 20:00

Олександр Божик, скрипаль-віртуоз, композитор, срібний призер телешоу «Україна має талант!», автор рекорду України з одночасної гри на чотирьох скрипках, презентує нову концертну програму. Одразу два сольні концерти скрипаля-шоумена відбудуться у п’ятницю, 25 квітня, у Національному драматичному театрі ім. М. Заньковецької (початок - о 17.30 та 20.00).

Сольні концерти Олександра Божика – це завжди несподіванка, адже дивувати скрипаль вміє і любить. Під час концертів 25 квітня у Театрі ім. М. Заньковецької він покаже себе і у ролі скрипаля-віртуоза, і шоумена, і композитора та навіть… диригента. Порадує своїх шанувальників Олександр авторською музикою: виконає кілька прем’єр композицій, які стануть окрасою сольного альбому виконавця, що зараз в роботі. Виступ скрипаля вражатиме видовищністю. Спеціально для сольника Олександр підготував кілька нових шоу-номерів. Заздалегідь музикант всіх карт не відкриває, але обіцяє: такого публіка ще не бачила. «Буде багато нових «фішок», - запевняє Олександр. – Вигадав кілька авторських «нововведень» щодо гри на скрипці – їх і покажу».

Шанувальників класичної музики він здивує, а скептиків змусить переглянути своє ставлення. Адже Вівальді, Бетховен, Бах, Моцарт завдяки його скрипці зазвучать по-новому – сучасно, драйвово та ще й у супроводі струнного оркестру  «Бравіссімо» та рок-гурту «Божик Бенд». Поруч із класичними творами в оригінальних аранжуваннях звучатиме й музика із кінофільмів «Пірати Карибського моря», «Місія неможлива», «Хоробре серце», «Список Шиндлера»…

Крім відомих рок-хітів, шоу-номерів, музики до кінофільмів та авторських композицій, гості концерту матимуть змогу насолодитися несподіваними музичними дуетами. Вперше у програмі Олександра Божика візьме участь заслужений артист України Олег Лихач. Знаний соліст та скрипаль здивують цікавою інтерпретацією класичного твору, який не лише зазвучить «роково», а й виглядатиме вельми оригінально. Співачка Оксана Муха на сольнику Божика змінить амплуа і продемонструє свій європейський репертуар. А Богдан Хомич чаруватиме зал віртуозною грою на кларнеті.

Родзинкою сольних концертів скрипаля стануть його спільні номери із переможцем конкурсу-кастингу «Божик шукає талант», що пройшов у стінах Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернатуі ім. С. Крушельницької. Третьокласник Назар Шутко, який виграв конкурс і який, як і Божик, зі скрипкою на «ти», вперше виступить на великій сцені.


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.