Гумор шоу Вар'яти - НАМ 4 РОКИ

Четвер, 29 Травня, 2014 - 20:00 - П'ятниця, 30 Травня, 2014 - 20:00

29 та 30 травня  перше україномовне гумор шоу "Вар’яти" офіційно запрошує на святкування дня народження!!!

Планується кілька концертів у Львові, а також у Тернополі, де, якраз 28 травня 2010 року і відбувся перший виступ “Вар’ятів”. Для львівської публіки традиційно учасники гумор шоу готують подарунки. Нажаль цього року подарункова база буде «не на широку ногу», позаяк, хлопці вирішили, що суттєву частину заробітку будуть скеровувати на допомогу сім’ям Героїв Небесної Сотні. Проте, чимось оригінальним свого улюбленого глядача обов’язково потішать! Хоча і від подарунків не відмовляться !!!!

4 роки – це немало, як для гумористичного шоу. Ви неодноразово підкреслювали, що навіть український Камеді Клаб стільки не протримався. В чому запорука успіху і як довго Ви ще збираєтесь тішити свого глядача?

Сергій Притула:

“Даруйте за економічну термінологію, я за фахом економіст, але попит породжує пропозицію. За період вересень-грудень минулого року, ми дали 40 корпоративно-концертних виступів. І була тенденція до росту, якби не…ну, Ви в курсі. Люди хочуть подібного. В Україні практично відсутні гумористичні шоу, які працюють регулярно. Є КВН. Є 95-ий квартал по телебаченню. Але так, щоб кожного місяця до Вас приїжджали хлопці і 2 години «дерли» зал – ми практично єдині в цьому сегменті. А якщо взяти до уваги україномовність шоу – то реально єдині. Всі знають, що монополія – це погано. Проте, в нашому випадку монополія склалась від того, що практично більше й нікому. Ми відслідковуємо роботу студії Магарич, ряду комедійних шоу в обласних центрах Західної України, але наша сила саме в тому, що ми щомісяця видаємо нову програму! Ну і, звісно ж , якість матеріалу. Пишаюся своїми хлопцями – не лізучи на дуже кон’юктурну ниву політичного гумору, вони все одно стають причиною забитих залів по усіх містах, де ми гастролюємо!

А щодо того, скільки ще працюватимемо… Один Бог знає. Мені, як керівникові структури, постійно потрібно щось вигадувати, щоб тримати хлопців у тонусі. І справа не тільки у фінансах. Якщо порівняти, скільки нас було 4 роки тому і скільки залишилося, то це десь поділити на 2,5. Є люди, про яких я шкодую, що пішли. Але кожен обирає для себе той шлях, який вважає за кращий. Насильно ніхто нікого не тримає. Станом на сьогодні у нас дуже бойовий колектив, постійно переглядаються нові претенденти. Маю надію, що будемо працювати разом ще довго. В кінці-кінців, дуже хочу вивести хлопців на екран. Маю зараз один проект, в якому хочу задіяти вар*ятів. Та й за минулу осінь ми дали концерти у кількох містах, в яких раніше не були, і зараз є запити звідти. Тож із задоволенням будемо приїжджати до великих та маленьких міст і тішити нашого глядача! “

 

29 та 30 травня, клуб "Пікассо"
Початок гумор шоу о 20:00

Ціна квитка з місцем за столиком від 100 грн. - 200 грн.
Ціна квитка без місця - 70 грн.

Після завершення гумор-шоу всі бажаючи можуть залишитись на дискотеку безкоштовно.
Клуб Picasso розпочне свою роботу о 22:00


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.