Концерт MANSOUND на Віртуозах

Середа, 4 Червня, 2014 - 19:00

4 червня у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт українського акапельного гурту «Mansound», який цьогоріч святкує ювілей — 20 років з моменту заснування.

Сьогодні ManSound - експерти в жанрі а капела, провідний вокальний бренд України та країн колишнього СРСР. За роки свого існування ManSound не тільки популяризував акапельний ансамблевий спів, але й надихнув багатьох молодих музикантів на створення нових творчих колективів. ManSound взяли участь у більше як 70 фестивалях світу, від Аляски до Камчатки, від Гонконгу до Норильська. Для участі у знаковому джаз-фестивалі Lionel Hampton Jazz Festival (США) музиканти неодноразово запрошувалися особисто самим Лайонелом Хемптоном. Також у багажі колективу є номінація «Краща вокальна група» в рамках All American Entertainment Awards (2001, Бренсон, США), Гран-прі міжнародного конкурсу акапельних груп Vokal.Total (2002, Грац, Австрія), нагорода «ShowBiz Award» за Кращу джазову групу України (2005).

У 2006 році ManSound записали свій варіант гімну України у джазовому аранжуванні. У записі брали участь Євген Філатов (The Maneken) і державний академічний оркестр «РадіоБенд Олександра Фокіна». 2007 року група виконала гімн у прямому ефірі Першого національного каналу на відкритті та закритті святкування Дня Незалежності України на головній площі столиці.

У січні 2011 року ManSound представили Україну на презентації «500 днів до Євро-2012», яка відбулася в будівлі Європарламенту в Брюсселі. Крім колоритних українських мелодій і світових хітів, група також виконала власну версію гімну Євро-2012.

Крім безпосередньої діяльності у рамках ManSound, музикантів потребують і в інших музичних сферах. Їх запрошують для озвучування мультиплікаційних фільмів і рекламних роликів передових світових компаній: Pixar, Disney, Unilever (тм Lipton), life:) та ін У 2009 році компанія Coca-Cola Україна запросила музикантів на озвучування українського варіанту різдвяної рекламної кампанії. Ця подія стала воістину безпрецедентною акцією, оскільки в усьому світі ролики йшли виключно під музику Елвіса Преслі.

«Родзинкою» Mansound є вишукані вокальні джазові інтерпретації української народної музики і класичних творів, а також досконалі акапельні виконання світових шляґерів.


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.