Львівська філармонія відтворить мелодії бродвейських мюзиклів

Вівторок, 1 Липня, 2014 - 19:00

1 липня Львівська філармонія запрошує всіх львів'ян та гостей міста перенестися до яскравого та динамічного світу Бродвею, в рамках масштабного музичного шоу «Broadway Zone». Відомі мелодії з бродвейських мюзиклів та легендарних голлівудських кінострічок будуть відтворені у живому звучанні симфонічного оркестру та живого вокалу. Початок о 19.00 год.

У шоу лунатимуть відомі твори з мюзиклів Нью-Йоркського Бродвейського театру, а також мелодії з найпопулярніших кінострічок Голлівуду. В якості супроводу використовуватимуться відеофрагменти з відомих кінофільмів, які неминуче перенесуть слухача в кадр, дозволивши провести вечір в компанії легендарних кіно- і театральних зірок Америки минулого та сьогодення.  

Голос мюзиклів – оперна діва Наталія Ковальова, українка, яка стала популярною не лише у Львові та Україні, а й у світі. Наталія – лауреат одного з престижних світових конкурсів оперного співу «OPERALIA» в м. Лос-Анджелесі (США), організатором якого є відомий тенор Плачідо Домінго; вона солістка Німецької опери на Рейні в Дюссельдорфі; з величезним успіхом дебютувала на сцені Королівського театру «de la Monnaie» в Брюсселі. Її голос звучить на сценах оперних театрів Німеччини, Франції, США; Наталія Ковальова – солістка концерту в Єкатеринському Палаці Санкт-Петербургу, разом із світовою зіркою оперної сцени Хосе Карерасом.

Музику даруватиме Молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів», художнім керівником якого є народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, академік, професор, Герой України – Мирослав Скорик.

«INSO-Lviv» – це оркестр, який наповнює зал звуком не просто із акустичними, а й з естетичними параметрами, за якими прозирає чітка архітектоніка вибудовування часових форм.

Головуватиме оркестром Станіслав Веляник – відомий польський диригент. Найважливіші його виступи: концерт в Берлінській Філармонії, виступи і записи під час фестивалю Musica Viva, організованого Баварським Радіо в Мюнхені, прем’єра «Тоски» Дж. Пуччіні в Опері Чеських Будейовіц, італійське турне з ансамблем Nuovo Teatro Musicale, диригування литовською прем’єрою IV Симфонії В. Лютославського в рамках Фестивалю Музики Балтійських Держав GAIDA у Вільнюсі. Концерт з Hilliard Ensemble в рамках Фестивалю «Арво Пярт – людина пограниччя» в Сейнах, концерти з різноманітним репертуаром під час Фестивалю Сучасної Музики «Контрасти» у Львові в 2000–2006 роках.

 

Марта Плішило
Прес-служба Львівської міської ради

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.