Концерт Collegium Musicum у Дзизі

Неділя, 13 Липня, 2014 - 19:00

13 липня, в неділю о 19:00 у Дзизі (Львів, вул. Вірменська, 35)  відбудеться концерт барокової музики від спільноти Collegium Musicum.
На клавесині гратиме Анастасія Бойко, на флейті — Наталя Кожушко, на скрипці — Христина Андрухів.
Звучатиме музика Баха, Генделя, Телемана.

Вхід вільний.

Три композитори – Телеман, Бах та Гендель – представники німецького Бароко. Кожен із них має власне неповторне «обличчя» в музиці. Так, Гендель з раннього віку захоплювався оперним мистецтвом, і його твори в цьому жанрі не мали конкурентів як в Німеччині, так і в Англії, де він також працював. В той час, Бах ніколи не писав опери, вважаючи, що театральна дія відволікає від музики. Його творчість – вершина поліфонічного мистецтва, сповнена релігійного змісту та вічних цінностей. Телеман багато працював у гомофонному стилі.

До речі, цей композитор заснував один із перших музичних журналів. Такі стильові особливості є вираженням поглядів та етичних переконань композиторів. Вже кілька століть вони мають великий вплив на розвиток світового мистецтва. Своєю енергійною працею вони створили твори, що стали вершинними досягненнями та відкрили нові безкраї простори. Незважаючи на тісний зв’язок із тогочасними традиціями, це мистецтво переходить у вічне життя в духовному просторі, до нього ми прагнемо і нині.

На концерті прозвучать сонати для флейти та клавесину Телемана та Баха, сонати-тріо для скрипки, флейти та клавесину Телемана та Генделя.


10/07/2014

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.