Допрем'єрний показ «Живої Ватри» Остапа Костюка

See video
П'ятниця, 28 Листопада, 2014 - 19:00

У п'ятницю, 28 листопада, відбудеться благодійний допрем'єрний показ документального фільму українського режисера Остапа Костюка «Жива Ватра». Стрічка демонструватиметься в Червоному залі Кінопалацу «Кіно ім. О. Довженка» (просп. Червоної Калини, 81). Початок — о 19:00. Вхід мінімальний благодійний внесок — 60 грн.

«Жива Ватра» — мистецький документальний фільм про життя вівчарів українських Карпат та долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін.

! У вкладеннях до цього листа - детальний прес-реліз події, афіша та трейлер до фільму.

«Це фільм про людське покликання. Про щоденну працю, без вихідних і права на слабкість. Про гармонійний світ, який ми втратили, прагнучи комфорту, і про дитинство, яке ми залишаємо, начепивши на себе ролі дорослих…» — описує тему фільму режисер Остап Костюк.

Остап Костюк більше 10 років досліджував гуцульську культуру, і «Жива Ватра» стала певним підсумком. Крім того, це його дебютна стрічка. Протягом 4-х років знімальна група вела кіноспостереження за героями фільму. Проект реалізований Національною кінематекою України на замовлення Державного агентства України з питань кіно.

Зібрані з допрем'єрного показу кошти спрямують на лікування одного з героїв фільму.

«Під час підготовки до міжнародної фестивальної прем’єри та офіційного прокату, отримали звістку про несподівану хворобу одного з героїв фільму. Діагноз — лейкемія. Це — великі кошти на лікування, особливо для простої сільської сім'ї. Це прекрасні щирі люди, котрі безоплатно допомагали нам у зйомках. Власне для того, аби поява фільму допомогла своїм героям, знімальна група ініціює закритий допрем'єрний показ. Вхід здійснюватиметься за умови мінімального благодійного внеску — 60 грн. Таким чином, актуальний інтерес до фільму буде спрямовано на благодійність» — ідеться у повідомленні організаторів показу.

Сторінка події на ФБ: https://www.facebook.com/events/318837731652584/

27/11/2014

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.