гурт «МЕРІ» з новою програмою «Кулями Любов…»

П'ятниця, 24 Квітня, 2015 - 19:30

З моменту виходу останньої студійної платівки гурту «МЕРІ» «Війни в прямому ефірі» минуло, не багато не мало, – три роки. Здавалося б,  для створення наступного альбому часу у команди було більш ніж достатньо. Чим жила група у цей період? Які творчі рубікони довелось перейти музикантам? Саме такі  запитання все частіше виникали у прихильників групи, яка вже понад десять років живе на поп-роковій вітчизняній сцені. І весь цей час «МЕРІ» щиро веселили, тонко іронізували, відверто провокували, подобались, не подобались, та ніколи не залишали байдужими. Щоправда останнім часом творчість команди усе більше заставляє задумуватись, про себе, про нас…

«Кулями Любов…» - таку назву отримав третій студійний альбом групи «МЕРІ». Він умістив у себе одинадцять композицій дві з яких -  «Кулями Любов…» та «Тепер ти Ангел» є рімейками на старі пісні групи. За стилістикою та звучанням платівка вийшла більш «гітарною, роковою», окрім кількох треків, що виконані у відверто «дисковій» манері. Віктор Винник – фронтмен та автор усіх пісень групи пояснює це просто: «у творчості, перш за все, я опираюсь на настрій.  І коли виникають пісні що на перший погляд не пасують до «серйозного» альбому, бо прості і часом легковажні, я обов’язково долучаю їх до альбому. Тому що це фрагменти життя і викидати їх просто «нечесно». А якщо писати пісні «нечесно», то особисто для мене це заняття втрачає будь-який сенс.»

Платівка вийшла у світ на початку минулого року. За цей час її було представлено в усіх великих містах України від Львова до Києва. «Кулями Любов…» звучала в Краматорську для наших вояків і у Польщі на одному з найбільших фестивалів «Літо з Радіо Зет». Але цілком закономірно, що фінальний концерт з представлення альбому має відбутися у Львові.
Тому 24 квітня на сцені клубу «Пікассо», який, доречі, відіграв надважливу роль у становленні групи, «МЕРІ» відіграють свою нову програму – «Кулями Любов…»

Відкриття клубу о 19:00.

Вартість  одного квитка за столиком - від 200 до 250 грн.
Вартість ПЕРШИХ 100 квитків у фан-зону - 90 грн.

Продаж квитків:
клуб "Picasso" (+380322753272;
                       +380504305802) 


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.