Новорічно-різдвяний концерт Павла Табакова та презентація нового альбому „Кава-blues”

Середа, 13 Січня, 2010 - 17:40
Середа, 13 Січня, 2010 - 20:10

Співак Павло Табаков, не зраджуючи своїй традиції, уже четвертий рік поспіль до новорічно-різдвяних свят приготував для меломанів подарунок – новий альбом та два сольні концерти. Новинка від переможця телепроекту „Шанс” та півфіналіста національного відбору на „Євробачення-2011” має загадково-запашну назву - «Кава-blues».

Презентація альбому «Кава-blues» на широку публіку відбудеться у четвер, 13 січня, у Львівській філармонії. У вечір на Старий Новий рік Павло Табаков та гурт Orchestra Vito дадуть два концерти – о 17.40 та 20.11. „Це буде незабутній коктейль із джазу, блюзу та різдвяної музики”, - інтригує своїх прихильників Табаков. Спеціальним гостем концертів стане співачка Олена Корнєєва.

Альбом Павла Табакова «Кава-blues» об’єднав десять пісень – здебільшого у стилях джаз та блюз: „Блюз на дні”, „Сніг без пауз”, „Вечірнє місто”, „Небо очей”... Бонусом до альбому увійшов танцювальний хіт „Шоколадний шок”. Автором музики до усіх композицій «Кави-blues» виступив сам Табаков. А участь у записі новинки взяв колоритний львівський гурт музикантів-віртуозів Orchestra Vito.

Замовлення квитків – за тел.: 247-97-07
Ціна квитків – від 50 до 200 грн.
 


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.