У Львові вперше буде представлена колекція Haute couture. Lviv Fashion Week осінь/зима 2012.13

В рамках Lviv Fashion Week осінь/зима 2012.13 у Львів вперше буде привезена колекція Haute couture. Представить її Дім мод «On Aura Tout Vu»  (з франц. «Далі нікуди»).

On Aura Tout Vu відомі тим, що створювали аксесуари для багатьох Домів Haute сouture, зокрема для Christian Dior, Christian Lacroix, Givenchy, і брендів ready-to-wear, таких як Yves Saint Laurent, Guy Laroche, Paco Rabanne, Nina Ricci, Rochas, John Galliano.  У 2002 бренд представив першу колекцію Haute Couture і з того часу є запрошеним членом Французької Федерації Моди і постійним учасником Haute Couture Paris Fashion Week, а також представляє колекції на Тижнях Моди в різних країнах (Марокко, Грузія, Польща, Кіпр). Сьогодні вони представляють власні колекції ready-to-wear, Haute сouture, аксесуарів і парфумерії.

Для On Aura Tout Vu працюють дизайнери Yassen Samouilov і Livia Stoianova. Їх колекції – яскраві і динамічні, креативні та енергійні, а покази завжди незабутні, театральні, з чітко продуманими до найменших деталей дефіле, музикою та декором.  On Aura Tout Vu має чимало прихильників, серед яких і Lady Gaga, яку неодноразово помічали у вбранні та аксесуарах бренду.

«Вогняна» колекція весна/літо 2012, прем’єрний показ якої пройшов в січні на Haute Couture Paris Fashion Week, отримала багато схвальних відгуків від критиків. Саме вона буде представлена Lviv Fashion Week 1 квітня о 21.00

Кілька слів про «Haute couture».

Те, які Доми мод будуть входити в число обраних і матимуть право називатися «Haute couture» визначає організація Chambre Cyndicale de la Couture Parisienne (Паризький Синдикат).  Згідно з правилами, продукція «от кутюр» повинна складатися не менше, ніж на 70% з ручної роботи. Два рази на рік Дім  зобов'язаний виставляти на суд міжнародної преси не менше 50 моделей. Бюджет цих творінь не може бути нижчим цифри в 15-20 мільйонів франків щорічно. І нарешті, Дім повинен бути «прописаний» тільки в Парижі.


15/03/2012

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.