Конкурс Nuance від Myroslava&Orysia Zubachyk Project

16 грудня 2010 року у місті Львові стартував перший міжнародний незалежний дизайнерський проект Myroslava&Orysia Zubachyk Project. Організаторами цього актуального та перспективного проекту є Мирослава і Орися Зубачик. Це креативні дизайнери, які зарекомендувались, як талановиті модельєри в Україні та за кордоном і створили цей проект для пошуку і відкриття молодих дизайнерів світу.

Головною складовою проекту став конкурс Nuance. Основна місія конкурсу - сприяння рухові вперед вітчизняних та іноземних дизайнерів одягу та аксесуарів у їхній професійній діяльності на теренах України та за кордоном.

До складу компетентного журі увійшли видавничий редактор журналу "Ательє" Наталья Лукьянец, головний редактом журналу "Style Boom" Емілія Худа, головний редактор журналу "Lviv Today" Вікторія Ларіна, доцент кафедри моделювання ЛНАИ Оксана Миронович, дизайнер організатор тижня моди в Вашингтоні (США ) Ean Williams.

Переможницею, власницею першого місця стала Соломія Свистун ( м.Львів ). Винагородою за перемогу є оплачувана участь у загальному шоу на тижні моди в Вашингтоні ( США ) лютий 2011 року.

Друге місце посіла Юлія Світа ( м.Львів ) за колекцію "Увісні і наяву" . Приз - друкована стаття у професійному журналі " Ательє".

Третє місце - Олена Бойчук ( м.Львів ). За колекцію "Одяг для зимового відпочинку" - грошова премія на купівлю тканин від Торг Текстилю.

Симпатією від організаторів проекту Myroslava&Orysia Zubachyk були нагороджені Natie Cat (м.Львів ) та Miss Miami ( м.Київ ) - представлення двох одиниць одягу конкурсантів у Show Room США, спільно з колекцією Myroslava&Orysia Zubachyk.

Почесним гостем вечора був Ean Williams - організатор тижня моди в Вашингтоні ( США ) дизайнер, який представив свою колекцію в рамках Myroslava&orysia Zubachyk Project.Це був перший приїзд такого шанованого дизайнера в Україну. Поважний гість Ean Williams дав високу оцінку даному проекту і також був щасливий демонструвати свій одяг українській публіці.


27/12/2010 // Коментарі [ 2 ]

Коментарі [ 2 ]

...

я дізналась про конкурс вконтакті)


от, цікаво, звідкіля молоді

от, цікаво, звідкіля молоді дизайнери мають черпати інформацію про конкурс? Чи він закритий і тільки "для своїх" молодих дизайнерів?


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.