Фест

Ляпіс Трубєцкой, Тартак, Тарас Чубай та Плач Єремії на «ЛОКАЛЬ FEST»

05.11 15:00 - 22:00

5 листопада Холдинг  Емоцій «!ФЕСТ»  влаштовує грандіозне  дійство у подарунок  для понад 67 000 своїх друзів та колег – членів спільноти «ЛОКАЛЬ» – вже традиційний щорічний «ЛОКАЛЬ FEST».

У Львові відкрили ЖИВУ РІЗДВЯНУ ШОПКУ

У переддень Різдва у Львові на площі Ринок розпочала працювати вже традиційна ЖИВА РІЗДВЯНА ШОПКА – з живими персонажами різдвяного дійства та справжніми тваринами. Впродовж усіх трьох днів святкування Різдва на площі Ринок можна буде зустріти Йосипа та Марію, трьох Царів, ангела і пастушків з вівцями, телятком та осликом..

У Львові відкрили найбільшу в Україні книгарню - кав’ярню

У будинку на площі Ринок, 10 – історичному палаці Любомирських – після ремонту та реконструкції почала працювати найбільша в Україні книгарня-кав’ярня – «Львівська копальня кави», де усі охочі зможуть придбати якісну сучасну дитячу та дорослу україномовну книгу та посмакувати унікальні сорти кави.

Власники «Криївки» заявляють про рейдерські дії міської влади

Найвідоміша   в  Україні  ресторанна мережа –  Холдинг  Емоцій  «!ФЕСТ», якому  належить  найбільш відвідуваний у Європі ресторан «Криївка», а також такі знамениті  заклади, як «Мазох-кафе», «Дім легенд», «Львівська майстерня шоколаду» і т.д – зазнала відвертої рейдерської атаки з боку міського голови Львова Андрія Івановича Садового.