Фортмісія

Фортмісія 2011 - Fort.Missia 2011 - третій міжнародний фестиваль

01.07 18:00 - 03.07 23:00

Вже втретє на українсько-польському кордоні на залишках унікальних оборонних фортів Першої світової війни відбудеться міжнародний фестиваль мистецтв «Fort.Missia».

Франка заспівають десятьма мовами світу

На фестивалі «Франко.Місія», що пройде на Львівщині 19-28 липня, відомі музиканти з різних країн світу заспівають пісні на вірші Івана Франка  десятьма мовами.

Новий масштабний фестиваль <<Франко.Місія>> триватиме десять днів

В Україні з’явиться потужний культурний проект Міжнародний фестиваль мистецтв «Франко.Місія», який пройде на Львівщині з 19 по 28 липня 2013 р. «Франко.Місія» постала з об’єднання двох великих фестивалів «Fort.Missia» та «Франко Фест», які вирішили упродовж десяти днів створити масштабний і різножанровий мистецький рух.

«Fort.Missia»: свято за будь-якої погоди

 Найкращі мистецькі акції творяться незаплановано. Навіть не зовсім творяться – вони самі виникають. Так вийшло і на «ФортМісії».

«Fort.Missia 2010»: три дні позитиву на місці боїв

Фестиваль відгримів, даруючи величезну кількість радості тисячам людей.

Fort.Missia повідомляє: На руїнах Першої світової війни творитимуть понад 300 художників, поетів та музикантів

Робота над укладенням програми міжнародного фестивалю мистецтв «Fort.Missia» остаточно завершена.

На фестивалі «Fort.Missia» зніматимуть перше музичне art-house кіно Польщі

На міжнародному фестивалі мистецтв «Fort.Missia 2010», що проходитиме 2-4 липня на унікальних фортах Першої світової війни українсько-польського прикордоння, розпочнуться зйомки першого музичного мистецького фільму Польщі «SZKLARNIA» («Теплиця»). Цей фільм є проектом відомого польського арт-рок колективу «КОКА», котрий виступатиме на фестивалі.

Форт.Місія-2010. програма фестивалю

“Міжнародний фестиваль мистецтв “Фортмісія-2010. Інше звучання”, 2-4 липня, село Поповичі (Мостиський район, Львівська область)