Мадрін

Рок-вистава "Я їду любити..." // Романтичний подарунок у день Св. Валентина

14.02 20:00

Подарунок львівянам до Дня Святого Валентина... Тільки один раз, Рок-вистава -"Я їду любити", спільний проект гурту "АнтитілА" та театру танцю "Мadrin".

Вистава "Жертва Контакту або Як Спіймати Її в Мережі" // 11 листопада

11.11 18:30

11 листопада о 18:30 у театрі  ім. М. Заньковецької відбудеться прем'єра танцювально-театралізованої вистави «Жертва Контакту або Як Спіймати Її в Мережі» - від творців мюзиклу «Подих», «Гранд-Шоу Міс Львів-2010», «Міс Високий Замок-2010» - театру танцю «MADRIN».

Акція до дня Св. Валентина: подаруй половинці "Мадрінку-Валентинку"

До дня всіх закоханих з 10-го по 14-е лютого включно MADRIN Dance Academy організовує акцію "подаруй половинці "Мадрінку-Валентинку", яка буде не лише приємним проявом уваги, але й надаватиме 50% знижку на навчання у академії танців.

MOUNT & MUSIC MAЙ PARTY 30/04 - 1/05/2011 BUKOVEL

Зустрічай Весну на все ще засніжених верхівках карпатських гір ... Виїзд з 29-го на 30 Квітня в ніч, а також 30-го квітня ввечері для тих, хто їде лише на вечірку =)
Приєднуйся до нашого нового туру і занурюйся в нові Відчуття !!!=))

Прем’єра танцювальної вистави «Жертва контакту»

Прем’єра танцювальної вистави «Жертва контакту» стала для молоді чи не найочікуванішою театральною подією осені.

Жертва Контакту або Як Спіймати Її в Мережі

Нещодавно відбулася прем'єра танцювальної вистави про онлайн-життя сучасної молоді "Жертва Контакту або Як Спіймати Її в Мережі".

Презентація видовищного мюзиклу „Подих”, присвяченого п’ятиріччю балету MADRIN // 11 жовтня

Яскраве театрально-танцювально- вокальне шоу під інтригуючою назвою „Подих ” – результат спільної роботи балету MADRIN та відомих співаків: переможців телепроекту „Шанс” Павла Табакова та Олесі Киричук , представника України на юрмальському пісенному конкурсі „Нова хвиля-2009” Владіслава Левицького , учасниці телепроекту „Американський Шанс” Людмили Ясінської , а також акторів Національного театру ім.

Яскраве театрально-танцювально- вокальне шоу під інтригуючою назвою „Подих ” – результат спільної роботи балету MADRIN та відомих співаків: переможців телепроекту „Шанс” Павла Табакова та Олесі Киричук , представника України на юрмальському пісенному конкурсі „Нова хвиля-2009” Владіслава Левицького , учасниці телепроекту „Американський Шанс” Людмили Ясінської , а також акторів Національного театру ім. М. Заньковецької.