28-го травня першому україномовному гумор шоу Вар’яти офіційно стукне 4 роки!!!

Останній раз «Вар'яти-шоу» гастролювали у Львові ще в грудні 2013-го року. І ось, після 4-ох місяців мовчанки, україномовні гумористи знову потішили львівського глядача двома концертами. Ми поспілкувались із очільником Варятів Сергієм Притулою

Сказати, що ми скучили за глядачами – це нічого не сказати. 4 місяці простою – це не добре. Але що поробиш. В країні таке відбувалось, що було не до концертів. Зараз ситуація трохи стабілізувалась, тож ми вирішили потихеньку повертатись до життя. І, як свідчать два аншлаги у Львові, не ми одні цього хочемо. Не скажу, що виступати було легко. Відверто кажучи, у мене за останні кілька місяців трохи атрофувалась ділянка мозку, яка відповідає за гумор. Бо коли кожен день варишся у подіях, то трохи не до сміху. Проте, я переконаний, що саме зараз, як ніколи ми, артисти, маємо йти до людей. Виступати. Розважати. Виводити з того стану оціпеніння, в якому всі перебували останні кілька місяців. Так само як після важкої травми хворий вчиться заново ходити, так само і нарід зараз заново вчиться посміхатись і радіти життю.

Незабаром у Вас чергова річниця?

О, так! 28-го травня нам офіційно стукне 4 роки! Ми плануємо кілька концертів у Львові, а також у Тернополі, де, якраз 28 травня 2010 року і відбувся наш перший виступ. Ну і дуже хочемо дати концерт у м.Млинів – батьківщині кількох наших вар*ятів. Для львівської публіки традиційно готуємо подарунки. Не впевнений, що цього року подарункова база буде «на широку ногу», позаяк, ми з хлопцями домовились, що суттєву частину заробітку будемо скеровувати на допомогу сім*ям Героїв Небесної Сотні. Проте, чимось оригінальним нашого глядача обов*язково потішимо!

4 роки – це немало, як для гумористичного шоу. Ви неодноразово підкреслювали, що навіть український Камеді Клаб стільки не протримався. В чому запорука успіху і як довго Ви ще збираєтесь тішити свого глядача?

Даруйте за економічну термінологію, я за фахом економіст, але попит породжує пропозицію. За період вересень-грудень минулого року, ми дали 40 корпоративно-концертних виступів. І була тенденція до росту, якби не…ну, Ви в курсі. Люди хочуть подібного. В Україні практично відсутні гумористичні шоу, які працюють регулярно. Є КВН. Є 95-ий квартал по телебаченню. Але так, щоб кожного місяця до Вас приїжджали хлопці і 2 години «дерли» зал – ми практично єдині в цьому сегменті. А якщо взяти до уваги україномовність шоу – то реально єдині. Всі знають, що монополія – це погано. Проте, в нашому випадку монополія склалась від того, що практично більше й нікому. Ми відслідковуємо роботу студії Магарич, ряду комедійних шоу в обласних центрах Західної України, але наша сила саме в тому, що ми щомісяця видаємо нову програму! Ну і, звісно ж , якість матеріалу. Пишаюся своїми хлопцями – не лізучи на дуже кон’юктурну ниву політичного гумору, вони все одно стають причиною забитих залів по усіх містах, де ми гастролюємо!

А щодо того, скільки ще працюватимемо… Один Бог знає. Мені, як керівникові структури, постійно потрібно щось вигадувати, щоб тримати хлопців у тонусі. І справа не тільки у фінансах. Якщо порівняти, скільки нас було 4 роки тому і скільки залишилося, то це десь поділити на 2,5. Є люди, про яких я шкодую, що пішли. Але кожен обирає для себе той шлях, який вважає за кращий. Насильно ніхто нікого не тримає. Станом на сьогодні у нас дуже бойовий колектив, постійно переглядаються нові претенденти. Маю надію, що будемо працювати разом ще довго. В кінці-кінців, дуже хочу вивести хлопців на екран. Маю зараз один проект, в якому хочу задіяти вар*ятів. Та й за минулу осінь ми дали концерти у кількох містах, в яких раніше не були, і зараз є запити звідти. Тож із задоволенням будемо приїжджати до великих та маленьких міст і тішити нашого глядача!     

 

Нагадаємо, що у Львові 29 та 30 травня у клубі "Пікассо" відбудуться концерти з нагоди святкування 4-ої річниці гумористичного шоу "Вар'яти".


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.