Табаков, Божик і Федишин піднімають бойовий дух українських військових

Вчора, 8 вересня, на Яворівському полігоні для особового складу 24-ої механізованої бригади відбувся концерт, який ініціювали знані українські артисти - переможець телепроекту «Голос країни» Павло Табаков, скрипаль-віртуоз Олександр Божик та співачка Ірина Федишин. Також у концерті взяли участь понад два десятки маленьких вихованців дитячої студії балету Ірини Мазур «Життя» «Смайлики».

Концерт, який тривав понад годину, став для військових справжнім сюрпризом: тут, на полігоні, де чи не цілодобово звучать автоматні черги і залпи гармат, музику почуєш вкрай рідко. Відтак слухачами концерту стало кілька сотень бійців. Вони залюбки слухали артистів, підспівували їм і щедро нагороджували їх оплесками. А після виступу ще довго не відпускали Табакова, Божика та Федишин – фотографувалися, брали автографи, просто спілкувалися. Цікаво, що автографи артисти ставили прямісінько у військових квитках або ж навіть на ременях від автомата.

А дитяча студія балету Ірини Мазур «Життя» «Смайлики» підготувала для військових оригінальний флешмоб: під пісню у виконанні Ірини Федишин «Долоньки» діти залишали на білому полотні синьо-жовті відбитки своїх долонь, а також заохочували робити це бійців. Мужні чоловіки із дитячою безпосередністю долучилися до флешмобу «Майбутнє України». Готова картина, яку діти залишили напам’ять 24-ій бригаді, символізує єдність поколінь і вдячність юного покоління українців усім захисникам України.   

Сьогодні, 9 вересня, о 15:00 Павло Табаков, Олександр Божик, Ірина Федишин і «Смайлики» дадуть ще один концерт для українських військових - у частині внутрішніх військ 3007 міста Золочева Львівської області (вул. Січових Стрільців, 2). Ведучий концерту – один з його співорганізаторів Віталій Човник.


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.