Big Band Державної служби з надзвичайних ситуацій відкриє «Флюґери Львова»

У п’ятницю, 1 травня, традиційно ув ексклюзивно відведеному внутрішньому дворику Львівської Ратуші відбудеться відкриття ХІІІ міжнародного фестивалю «Флюґери Львова». Цього року організатори обіцяють провести початок фестивалю гучно, урочисто, драйвово, адже відкриватиме фестиваль Big Band Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Початок – о 17:00.

Big Band центру музичного мистецтва ДСУНС – це шоу високого класу та розмаїття репертуару, феєрверк музичних ідей та рішень. Так про колектив кажуть і самі виконавці, і їхні прихильники. Першокласна підготовка кожного музиканта єднається з професійною рукою начальника центру-дириґента, капітана служби цивільного захисту Руслана Симоненка.

Злагодженість та взаєморозуміння – ось ті  риси, які характеризують музикантів оркестру. Злагоджена робота вокалістів та музикантів, поєднання сучасною електроніки з традиційними інструментами забезпечують неповторне звучання колективу. Усе – як на службі, тільки усе – на сцені. Цього року – на сцені «Флюґерів».
Традиційний склад Big Band дозволяє відтворити ностальгічне  звучання відомих зразків джазової музики Дюка Елінґтона, Барта Говарда, Енді Кларка та інших відомих композиторів. Це стрімка подорож в часі крізь музичну історію.

Придбати квитки на усі події фестивалю «Флюґери Львова» можна у Дзизі (Вірменьска 35) або при вході до внутрішнього дворику Ратуші.

01.05 17:00 1 травня
02.05 17:00 2 травня

 


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.