Відомий український середньовічний фестиваль «Ту Стань!» вдесяте запрошує гостей

Мріяли потрапити в далеке минуле? Тоді вам на Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань! – 2015». Упродовж трьох днів, 31 липня — 2 серпня, на території Державного історико-культурного заповідника «Тустань»  у вас буде чудова можливість поринути в часи Київської Русі.

Гостей Фестивалю чекає середньовічне містечко з особливою атмосферою та атрибутикою давніх часів — побутом, ринком із купцями в кращих традиціях тогочасної торгівлі, корчмою. У ремісницьких майстернях кожен охочий зможе оволодіти цікавим ремеслом, спробувати себе у грі на давніх музичних інструментах, навчитися середньовічних танців. Для запальних хлопців відбудуться справжні лицарські поєдинки в обладунках з середньовічною  зброєю.  Найвідважніші учасники зможуть випробувати свої сили в бою та у  штурмі фортеці.

Крім середньовічних розваг на вас чекає Тустанський університет і Духовна територія, що стануть підгрунтям і натхненням для відтворення матеріального побуту середньовічної України.

Цікаво цьогоріч буде і найменшим відвідувачам — на спеціальному середньовічному дитячому майданчику. Дітлахи зможуть долучитись до старовинних забав та взяти участь в пізнавальних майстер-класах

Детальнішу інформацію про захід можна довідатися на сторінці: http://tustan.ua/tu-stan-2015/, чи в інфоцентрі Фестивалю за тел.: +38 067 2820062; +38 067 9398677 (автотранспорт на Фестиваль).

Вартість квитків за всі дні Фестивалю — 150 грн., за 1 день – 100 грн. Вхід для дітей до 7 років та учасників АТО безкоштовний за умови пред'явлення посвідчення.

«Ту Стань! – 2015» організовують: Державний історико-культурний заповідник «Тустань», «Військово-історична дружина «Чорна Галич», ОУМ «Спадщина», ЛОГО «Тустань»

Співорганізатори: Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Департамент з питань культури, національностей та релігії ЛОДА, Сколівська райдержадміністрація, Сколівська районна рада, Підгородецька сільська рада, Національний природний парк «Сколівські Бескиди», громада с. Урич.

Генеральний спонсор: Віталій Дем’янюк та клуб КОЛО

Спонсори: Компанія «МЕНС»

За сприяння Андрія Парубія

Місце проведення: с. Урич Сколівського району Львівської обл. (22 км. від с. Дубина, 7 км. від смт. Східниця)

Довідка:
Наскельне місто-фортеця Тустань існувало у ІХ-ХVІ ст.ст. як потужний оборонний, митний та адміністративний центр, що в період свого розквіту контролював третину переходів через Карпати. Після занепаду колись могутня Тустань перетворюється на руїни. Сьогодні Урицькі скелі є комплексною пам’яткою археології та природи національного значення, якою опікується Державний історико-культурний заповідник «Тустань».
 


21/07/2015

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.