29 жовтня – 1 листопада у Львові пройде ХVІ-й Lviv Fashion Week

Особливістю цього сезону стане розширення кількості дизайнерів-учасників: покази основного розкладу охоплюють всі 4 дні Львівського тижня моди. Lviv Fashion Week максимально сприяє українським дизайнерам, які змогли підготувати колекції в складних політичних та економічних умовах, і забезпечує їм різноманітні можливості та формати представлення.

» Переглянути програму

 

У програмі домінують українські дизайнери – нові колекції весна/літо 2016 продемонструють Roksolana Bogutska, Oksana Mukha, NovaNa Studio, Mykytyuk&Yatsentyuk, Kateryna Karol, Lesia Semi, Uliana Nedoshytko, Steblakizm (Львів); IDoL, Cher-nika (Київ); Chernikova (Івано-Франківськ); KEKA, Godis, Osipov (Одеса); GraNat by Natalia Grechana (Миколаїв). Серед міжнародних гостей – білоруський дизайнер Natasha TSU RAN, польський дизайнер Alicja Czarniecka з колекцією для бренду SAX35TH, fashion-редактори, fashion-блогери і fashion-фотографи з Франції, Італії, Німеччини, Польщі. В рамках співпраці з Міжнародним конкурсом дизайнерів одягу The Golden Thread (Польща) колекцію весна/літо 2016 на основній локації Lviv Fashion Week продемонструє фіналістка конкурсу Magdalena Orzeł.

Основною локацією вже традиційно є Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького, там відбуватимуться покази основного розкладу 31 жовтня – 1 листопада. Lviv Fashion Week цього сезону знову адаптує нові цікаві локації для презентації колекцій, одна з яких – “Ринок зброї під Арсеналом”, де пройдуть покази 29-30 жовтня.

Додатковими локаціями для презентації проектів стануть Astoria Hotel, George Hotel, Леополіс-холл.

Цього сезону Lviv Fashion Week продовжує проект для молодих дизайнерів САБОТАЖ. У самому конкурсі відбулися зміни: колекції фіналістів будуть продемонстровані у форматі презентації. Конкурс відбудеться в п’ятницю, 30 жовтня 2015, на локації “Ринок зброї під Арсеналом”. У фіналі візьмуть участь 10 дизайнерів з різних регіонів України (Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Одеса, Львів) і Білорусі. Партнером САБОТАЖу цього разу є Міжнародний конкурс дизайнерів одягу The Golden Thread (“Złota Nitka”, Польща); автор колекції, яка отримає Гран-прі, стає учасником фіналу конкурсу в м. Лодзь.

Основний розклад показів на сезон весна/літо 2016 доповнюватиме лекційна програма і презентації. Офіційним відкриттям Lviv Fashion Week SS 2016 стане презентація нового аромату бренду Lesia Semi, яка відбудеться 28 жовтня в Astoria Hotel. Під час Львівського тижня моди пройде презентація нової книги історика моди Зеновії Тканко “Мода в Україні ХХ ст.” - в форматі public talk можна буде ознайомитись з основними етапами формування української моди за версією автора. Серед лекторів - відомий український fashion-критик Зоя Звиняцьківська з лекцією “Pop up Store: колаборації в креативному просторі. Fashion та предметний дизайн”, блогер та експерт Best Fashion Awards Мирослав Мельник з темою “Мода та інтернет технології”, директор Міланської академії стилю Gianni Fontana розповість про street style та його інтерпретації, парфумер Богдан Зубченко - про етику та естетику ароматів, парфумерний гардероб.

Шоурум Lviv Fashion Week буде працювати на місці проведення показів у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького 31 жовтня – 1 листопада. 

Благодійним стане показ Roksolana Bogutska, який проводиться спільно з фондом “Я не один”: всі кошти з продажу запрошень будуть спрямовані на допомогу дітям з сиротинців та малозабезпечених сімей.

» Переглянути програму


24/10/2015

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.