Людину, що має ДЦП вигнали з ресторану

З ресторану «Vapiano Lviv» прогнали чоловіка з ДЦП. Роман Кисляк після інциденту, коли його вигнали із закладу лише за те, що видався підозрілим, дав інтерв’ю Телеканалу «24». Він наголосив, що зла на офіціанта, який прогнав його з приміщення, не тримає, адже звик до того, що є вигнанцем у суспільстві.

«Я не ходжу по ресторанах, бо розумію, що є бридким. Вони гидують. Але ж мене запросили на зустріч... Я себе звинувачую, хоча це й не я виклав в інтернет... Я не хочу жити, бо я є тягарем у суспільстві», – розповів Роман Кисляк.

У Романа Кисляка, відомого у Львові переселенця з Донецька, ДЦП. Про чоловіка неодноразово знімали сюжети, писали статті. А 6 лютого його вигнав офіціант закладу «Vapiano Lviv» за те, що той просто розмовляв по телефону і шукав журналістку, з якою домовився про інтерв’ю в ресторані. Однак офіціантові він видався підозрілим. Принаймні так інцидент пояснив директор мережі «Vapiano» в Україні Володимир Гавришевський.

«Він йому [офіціантові] здався на дивну людину, яка поводилась не так, як усі. Це проблема нашого суспільства, що ми на людей, які поводяться не так, як усі, реагуємо по-різному… З розмови з офіціантом, він його не штовхав. На камері видно, що він поклав йому руку на спину і проводив до виходу», – зазначив Володимир Гавришевський.

Додамо, що цей офіціант уже кілька днів не виходить на роботу.

Відео з камер спостереження заклад надасть тільки з погодження інших клієнтів, які перебували у приміщенні. А допоки дирекція намагається залагодити конфлікт, Володимир особисто попросив вибачення у Романа. Вибачення директора ресторану Роман, звісно, прийняв, проте журналістам зізнався, що це був чи не перший його похід до ресторану.

Сама журналістка Мар’яна розповіла, що коли побачила Романа, який чекав на неї під дверима закладу, хотіла підійти і з’ясувати причину такої поведінки персоналу ресторану, проте сам Роман наполягав, що їм треба пробачити.

«Я хотіла підійти до адміністратора і з’ясувати власне причину чому так сталось. Адже в нас наперед все було домовлено. Проте Роман запротестував, сказав, що всі ми є християни і треба пробачити», – пригадала журналістка Мар’яна.

Нагадаємо, інформація про те, як з ресторану «Vapiano Lviv» прогнали Романа, швидко поширилась в інтернеті. Люди стали на захист переселенця. А заклад, який славився хорошою кухнею і, до речі, пристосованим для інвалідів приміщенням, блискавично перетворився на місце дискримінації. Вибачення закладу, яке невдовзі з’явилося на сторінці ресторану, викликало ще більшу хвилю обурення.

Джерело: Захід.нет

Фото: lapidomedia


08/02/2016

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.