Путівки у Венецію, квитки на "ЄВРО-2012" та заряд гарного настрою для глядачів - шоу «Вар’яти» запрошує на своє День народження

У травні 2010 року кращі представники україномовного гумору об’єдналися в один проект під спільною назвою «Вар’яти». На своє День народження, за тиждень вони обіцяють подарувати Львову справжнє свято - з масою подарунків та приємних сюрпризів. Про те, якими сьогодні є "Вар'яти" і що чекає на глядачів з нагоди 2 річниці шоу,  розповів керівник проекту - Сергій Притула у інтерв'ю для MyRelax.com.ua. 

- Сергію, хто сьогодні складає команду шоу «Вар’яти»? Це кістяк і змінний колектив чи може є вже другий гастролюючий склад?;)
- Ну, ми не «Ласковий май», щоб катати кількома складами по корпоративах. Є постійний склад учасників. Станом на сьогодні, це - дует «Вар*яти»: Віталік Тильний і Владзьо, (окрім цього Владзьо читає монологи, а Віталік разом з Юрою Бадзяном читає новини). Коля Кутуньйо – це наші гітарні номери. Дует «Колєги»: Рома Гапачило і Володимир Жогло – вони розкіші мініатюрщики. Ну і я на чолі тої зграї.

- Як відсвяткуєте ювілей «Вар’ятів»? Що буде в програмі святкування?
- Ми маємо добру практику залишати у видатні дати не тільки емоції нашим глядачам, але й матеріальні подарунки. Це відбувається кілька разів на рік – в період новорічно-різдвяних свят, на День народження «Вар'ятів» і на 8-ме березня. Цього разу, на нашу 2-гу річницю, у нас подвійна доза подарунків – 2 абонементи на шоу до кінці року на 2 особи, 2 путівки у Венецію, 2 квитки на ЄВРО 2012 і ще кілька подарунків, про які глядачі дізнаються вже на шоу.

- Як за два роки змінилось шоу «Вар’яти»? Можливо отримали нагороди?

Самоціллю існування шоу є не нагороди. Про них ми не думаємо. Головна нагорода – це повні зали на наших концертах. Аудиторія різноманітна, але кістяк складають мужчини 35-45 років та жінки 25-35 років. І то всі дууууууже вимогливі.

- Які плани та найблищі перспективи шоу?

Перспективи хороші – багато що покаже осінь, на вересень-жовтень у нас грандіозні плани щодо гастролів, які, я сподіваюсь охоплять не тільки Зх.Україну. Наші виступи є частково в інтернеті. Зараз ми змонтували вже порядка 12 випусків шоу для ТБ, але поки що з ТБ туго. Чекаємо.
 

Чому по-Вашому гумор-шоу такі затребувані? В чому їх цінність?

Люди дивляться новини і їх це гнітить. Люди дивляться політичні ток-шоу і їх це гнітить. Люди приходять до нас і відпочивають. От і весь секрет.

- Яка вона ідеальна глядацька аудиторія шоу «Вар’яти»?

Всі хто почуває в собі бажання бути учасником чогось вар'ятського і не соромиться прояву своїх емоцій.

- Чи є у команди таке собі корпоративне гасло?
Нічого такого, окрім традиційного гасла «Вар'ятів» перед виходом на сцену, яке ми запозичили у спартанців. Ми стаємо в коло, складаємо руки навхрест в кричимо: «ВАР'ЯТИ!!!! АГУ!!! АГУ!!! АГУ!!!».
 

- Ви популярний ведучий, задіяний в багатьох телевізійних проектах. Як встигаєте поєднати все з «Вар’ятами»?
Практично всі регулярні вечірки відбуваються за моєї присутності. Було пару разів, коли співпадали зйомки, тоді підміняв Назар Бійчук, за що йому дяка. Завжди знаю, що можу на нього розраховувати! А от корпоративи, в основному, без мене – хлопці і так прекрасно справляються.

Чекаємо всіх на нашому 2-річчі!!!

 

Нагадаємо, що "Гумор-шоу "Вар'яти" – 2 РОКИ!" відбуватиметься у Клубі "Пікасо" у Четвер,  24 Травня о 20:00   та  П'ятницю, 25 Травня  о 20:00.

Детальніше:  http://www.myrelax.com.ua/event/1507/gumor-shou-varyati-2-roki-svyatkuiemo-2-dni

 


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.