ПРЕМ`ЄРА КЛІПУ: Павло Табаков представляє романтично-соціальне відео на пісню «Запитай»

See video

У новому кліпі на ліричну пісню «Запитай» переможець другого сезону телепроекту «Голос країни» Павло Табаков виконує роль оповідача. За чотири хвилини на екрані перед глядачами проминає чотири життєві історії: такі різні, але й водночас такі схожі. Усіх їх об’єднують романтичні рядки із пісні «Запитай»: «Ти далеко, але я з тобою…».  

…Дівчина чекає хлопця з армії. Дружина чекає чоловіка-далекобійника із тривалого рейсу. Батьки чекають дочку-студентку, яка навчається у закордонному вузі. А батько із маленькою донею чекають на маму, яка поїхала на заробітки… Усі ці люди чекають на найрідніших і щодня живуть із думкою про скору зустріч з ними. Та, попри відстань, їхні серця промовляють: «Ти далеко, але я з тобою…».  

- Кліп "Запитай" – це маленьке кіно, - розповідає співак Павло Табаков. – Щирі людські емоції, переживання, які ми показали у цій відеороботі, - близькі і зрозумілі багатьом. Кожному із нас у своєму житті доводилося проходити випробування відстанню - когось чекати. А хтось і зараз, у цю мить, чекає на когось…

Головну роль у романтичному і водночас соціальному кліпі Павла Табакова «Запитай» зіграв першокласник Дмитрик. А десяток інших ролей дісталися як професійним акторам, так і акторам-аматорам. Зокрема, у відеоролик потрапив справжній солдат – хлопець, який служить в одній із українських військових частин.

Режисером кліпу виступив Тарас Дронь (компанія NORD Production). «У цьому відео на прикладі кількох класичних життєвих історій можна побачити емоційний стан людей, яких роз’єднала відстань, - каже режисер. – А хлопчик, який біжить по полю з летючим змієм і зустрічає несподіваних перехожих, - це наче добра звісточка здалека».


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.