BRUTTO – білоруською круто!

У рамках всеукраїнського туру до Львова завітав білоруський гурт BRUTTO – новий проект Сергія Міхалка (ex-Ляпіс Трубецкой).

Стиль музики BRUTTO, за їх власним визначенням – це маскулінний і лютий, відважний і зухвалий панк, гострий, актуальний, надихаючий і вільний від уз. А для шанувальників  – це продовження  соціальної естетики  пізнього “Ляпіса”, характерного альбомам Капітал, Manifest, Рабкор,  Матрьошка.

Концерт, що відбувся 12 лютого в Event Hall КІНО (ex-Millennium), у складі BRUTTO для хлопців був вперше у Львові. Це перший їх тур містами України, оскільки гурт доволі молодий, дебютний альбом Underdog  випустили у вересні 2014р. Незважаючи на це, їх приїзду до Львова чекали з нетерпінням, про що красномовно свідчив повний аншлаг у залі та довжелезна черга на вході. До слова віковий склад аудиторії теж приємно вразив – від молоді студенсько-школярського віку у фан-зоні, до поважного панства, що підспівувало за столиками на балконах.

Протягом вечора звучали як хіти із творчості BRUTTO, зокрема  “Underdog”, “Будзь смелым!”, ”BRUTTO”, “Адидас”, “Гарри”, так так і добре відомі львівським шанувальникам пісні Сергія Міхалка періоду “Ляпіса”. А на біс хлопці презентували дві нові пісні, що незабаром мають з'явитися у записі.

У перервах між композиціями Сергій Міхалок спілкувався зі слухачами.

«Я простой парень, но мне надоело жить, зная, что где-то неизвестно-кто своей подписью решает мою судьбу. Поэтому я вместе со своими друзьями пою о том, что мне дорого: честно работай, радуйся жизни, люби свою семью, уважай свою историю и не забирай чужое. BRUTTO - это букварь для взрослых. И пусть быстрее сдохнет тот проклят, пьяный, гопницкий быдло-совок. Сейчас я крикну то, что для меня является очень дорогим: «Жыве Беларусь! Слава Украине!»

У відповідь зал в унісон скандував «Слава Україні!» та «Жыве Беларусь!»

«Нам бы хотелось сегодня сказать отдельно несколько слов о нашем с вами Герое - Михаиле Жизневском, участнике украинского Майдана. Этот белорус одним из первых погиб, защищая мирных протестующих Майдана. Этот парень погиб от рук сволочи, понимая, что свобода Украины, независимость Украины - это знак для белорусов, которые также сами хотят решать судьбу своей страны... ».

Секрет успіху BRUTTO, ймовірно, у тому, що їх творчість – це більше, ніж просто музика, а виступ – більше, ніж просто концерт.

"Музыкальную банду может сколотить каждый и не обязательно отдавать чему-то предпочтение. Когда говорят о том, что надо выбирать между музыкой и спортом, я скажу, что не обязательно делать выбор - можно совмещать. Мы своим опытом показываем, что можно заниматься и музыкой, и спортом, и честным трудом", - поділився досвідом музикант.

На завершення концерту пісню "Воины света", яку Сергій Міхалок  ще в складі гурту "Ляпіс Трубецкой" присвятив подіям Майдану, зал співав в один голос з музикантами.

 

Фото: Станіслав Iлькiв


15/02/2015

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.