Довгоочікувана прем'єра вистави "Зерносховище" відбудеться 25 та 26 квітня

See video

Вже зовсім скоро 25 та 26 квітня о 18:00 у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва відбудеться довгоочікувана прем'єра вистави "Зерносховище"!

П’єса «Зерносховище» написана на замовлення Королівського Шекспірівського театру у 2005 році, де і була поставлена вперше.

Дія розгортається на тлі найбільшої трагедії української історії XX століття, коли звичайні, життєві речі, як-от заздрість і релігійність, кохання і зрада, прагнення щастя набувають іншого морального виміру, а іронія долі не оминає нікого.

Вистава «Зерносховище» — це один із способів пам’ятати, розуміти та переосмислювати нашу історію.

Попри хронологічну віддаленість сюжету, п’єса ставить дуже актуальні питання — що ми про себе пам’ятаємо; чи вміємо ми пам’ятати і хто нас має цьому навчити, коли майже всі «наші» залишились в далекому 33-му.

Вистава «Зерносховище» - спільний проект Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва та Мистецької майстерні «Драбина». Це перша театральна копродукція у Львові, котра покликана продемонструвати, що сучасний театр в Україні можливий і при співпраці та чесному партнерстві між державними інституціями та громадськими організаціями, митцями та кураторами.

Режисер – Андрій Приходько
Художник – Богдан Поліщук
Хормейстер – Наталія Рибка-Пархоменко
Хореограф – Нінель Збєря
Художній керівник театру – Юрій Мисак
Директор Мистецької майстерні «Драбина» - Вікторія Швидко

 

Наталія Ворожбит - українська драматургиня та сценаристка, представниця "нової драми". Її п`єси втілюють на сценах Латвії, Росії та Великобританії. Закінчила літературний інститут ім. М. Горького в Москві. Живе та працює у Києві. У 2004 році стала лауреатом літературної премії "Еврика" за п`єсу "Галка Моталко". 

 

Андрій Приходько – режисер-постановник в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, керівник Театрального центру «Пасіка» при Києво-Могилянській академії, заслужений діяч мистецтв України. Закінчив Російську Академію Театрального мистецтва. Працював у московському театрі "Майстерня Петра Фоменка". Львівському глядачеві відомий, як режисер вистави "Лісова пісня" у Львівському академічному театрі імені Леся Курбаса.

 

Богдан Поліщук - художник-сценограф, засновник та видавець театрального журналу "Коза". Закінчив Київську національну академію мистецтв та архітектури, кафедра сценографії та екранних мистецтв. Куратор та учасник низки виставок та творчих проектів у музеях та галереях України та за кордоном. Як художник-постановник працював разом із Андрієм Приходьком над виставами "Лісова пісня" у Львівському академічному театрі імені Леся Курбаса та "Райськеє діло" у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка (м. Київ).
 

Прем’єра вистави відбудеться 25 та 26 квітня о 18:00
Додаткова інформація з регулярним оновленням: http://goo.gl/UO3tdj або на сайті театру: http://www.nashteatr.lviv.ua/

 

Фото з репетицій. Автор - Andriy Voronov

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.