На «Флюгерах Львова» виступить «Vivienne Mort»

Найпопулярніший весняний  етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» розширює свою програму. Хедлайнером першого дня фестивалю, 6 травня, стане найпопулярніша українська інді-рок група «Vivienne Mort»

«Vivienne Mort» на «Флюгерах» будуть презентувати свій новий альбом «Rosa».

Майбутня платівка складатиметься з семи композицій. Альбом вийде на CD, а згодом і на вінілових платівках. Як і попередні роботи «Vivienne Mort», альбом «Rosa» вийшов експериментальним. У записі були використані нові для звучання гурту інструменти, в тому числі орган, записаний вночі в приміщенні готичного костелу.

 «Я б хотіла передати дещо важливе і, здається, ще ніколи не була такою сміливою. Мені і страшно, і радісно. Ми присвячуємо цей альбом всім небайдужим людям, які прагнуть миру та любові, і ці прагнення женуть їх вперед», – розповіла про альбом вокалістка Даніела Заюшкіна.

Окрім «Vivienne Mort», 6 травня на «Флюгерах Львова» виступить харизматична співачка із Сан-Франциско Rykarda Parasol. Проект «Marinita» цього разу зіграє із віртуозом народних духових інструментів з Ірану Amir Shahsar. Також цього дня будуть прем’єри українсько-польського джазового проекту  «Sacheva Group»  та кримськотатарського  джазового колективу «Усейн Бекіров band» разом із відомою співачкою вірменського походження Лаурою Марті.

Нещодавно «Vivienne Mort» представляли українську музику під час «Львівського місяця» у Вроцлаві – масштабної презентації української культури під час заходів Європейської Столиці Культури. Організаторами «Львівського Місяця» є Мистецьке об’єднання «Дзиґа» та Мистецька рада «Діалог», які роблять «Флюгери Львова». Тож цього року «Флюгери Львова» стануть своєрідним продовженням української музичної програми на Європейській Столиці Культури, а останній день фестивалю, 9 травня, буде повністю присвячений вроцлавській сцені.

Довідка:  «Флюгери Львова»  відбудуться 6-9 травня у ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші. Упродовж чотирьох днів тут виступить 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Ірану, Азербайджану, Італії та США. Цього року на традиційне «Прокидання» на «Флюгерах Львова» відбудеться ранком 7 травня із легендами українського року гуртом «Кому Вниз» 

Вхід на «Флюгери Львова» буде платним, але вартість квитків буде доступною. У попередньому продажі квиток на день фестивалю коштуватиме 70 грн., абонемент на всі концерти – 320 грн.


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.