TRICKY, UNKLE, MORCHEEBA, AIR виступили на Tbilisi Open Air

Легендарних світових зірок на одній сцені минулими вихідними зібрав масштабний фестиваль у столиці Грузії – Тбілісі. Вже восьмий рік поспіль Tbilisi Open Air обіймає посаду події №1, яка щороку збирає тисячі відвідувачів не лише із Грузії, але й з-за кордону. Цьогоріч на фестивалі було чимало гостей із Вірменія, Азербайджану, Туреччини, Ірану, Росії, Казахстану, Польщі і, звичайно, України. Чимало наших співгромадян прилетіли до Грузії саме на фестиваль, ба більше, на Tbilisi Open Air окремі Тур-агентства пропонують спеціальні тури з України. 

 

 

Тбілісі Open Air – це триденна, нон стоп музична подія. Останні три дні липні в мальовничій долині озера Лісі було споруджено три сцени, простір для кемпінгу, інтерактивні локації та розваги, фуд-зону та решта інфраструктури.

Енергія звуку, вільна атмосфера,позитивних і активних людей на Тbilisi Open Air.

Перший день фестивалю закривали легендарні Morcheeba та AIR. Окрім цих зірок на головній сцені фестивалю також зіграли Bedford Falls, Dihaj та Motorama.

Локація облаштована красиво, продумано і дбало. Простір для харчування був розлогий та різноманітний. По всьому периметру фестивальної локації розташувались креативні представництва тутешніх кнайп, які пропонують їжу від традиційних грузинських хачапурі до тайських вокі. Клозетів та рукомийників не бракувало.

Також варто відзначити окремо влаштовану медіа-зону для журналістів із змонтованим павільйоном одразу біля сцени, де розташовані робочі столи із розетками та wi-fi для роботи, окремими кафе та відпочинковою зоною.

 

Хедлайнерами другого дня стали Стів Вай – всесвітньовідомий американський гітарист-віртуоз та легендарний британський гурт Unkle. 

 

Також в цей день потішив гурт із Вірменії – Lelocity та англійці Scarlet.
Апогеєм закриття Tbilisi Open Air 2016 стали Blue Foundation, ліричний та пронизливий Damien Rice та епатажний Tricky. Окрім цього на головній сцені фестивалю музикували Quartet Diminished, Robi Kukhianidze & Ketato, Erekle Deisadze & Vinda Folio.

Творчість останнього помітно відрізняється від минулої, ще у складі не менш відомого гурту Massive Attack. Зрештою, як і взаємодія із залом. На останніх композиціях співак загітував охорону пустити натовп просто на сцену. 

Фанам вдалось сфотографуватись, обійнятись і потанцювати із Tricky.

Організаторами міжнародного музичного фестивалю Tbilisi Open Air незмінно є Alter Vision Group. Фестиваль проводиться з 2009 року і з того часу його встигло відвідати близко 200 тисяч гостей віз різних країн та регіонів.

За минулі роки Tbilisi Open Аir відвідали такі імениті виконавці як: PLACEBO, ARCHIVE, BLACK LABEL SOCIETY, BETH HART, DEEP PURPLE, TRICKY, INFECTED MUSHROOMS, THE SUBWAYS, BLACK STROBE, MODESELEKTOR, LAPALUX, CHINAWOMAN, TRANSGLOBAL UNDERGROUND та багато інших.

Отож, якщо ви плануєте літню відпустку провести у Грузії, приурочити її до днів проведення Tbilisi Open Аir 2017 – гарна нагода поєднати фестивальне літо та подорож. 

Юлія Маркус, Тбілісі 2016
Спеціально для MyRelax
Photo credit: Giorgi Induashvili


 

 


05/08/2016

Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.