Гумористичне шоу «Вар’яти» у Львові. Чекаємо «на біс»

 Проміняю почуття гумору на привід для сміху. (Автор невідомий)

В нашій країні приводів для сміху шукати не доводиться – чого тільки варті випуски телевізійних новин чи трансляції світських раутів.

Хоча й вузькоспеціалізованих заробляючих на сміхові програм – немало. От тільки нерідко від такого сміху залишається осад, такий як завжди після грубого, зверхнього, нещирого чи дешевого гумору.
Тож в пошуках іншого, тонкого гумору та дружнього сміху забрелось і на шоу «Вар’яти». Тішить, що такий тут знайшовся. Даруйте за оцінку, але назва проекту не надто відповідає духу шоу. Бо якщо вже ці хлопці  вар’яти (іншими словами – клоуни), то як назвати багатьох інших представників гумористичного жанру та політичного бомонду? А саме діалоги «вар’юватих» змусили когось замислитись, когось – почервоніти, когось – подивитись на речі з п’ятого кута, але всіх змусили сміятися від душі, і це без – пляцків у пику та жартів нижче пояса.
Власне, що таке шоу «Вар’яти». Проект віддалено нагадує відоме комедійне телевізійне шоу – Камеді. Однак, я б їх не плутала, видається що вони відчутно різняться репертуаром. І наскільки я розумію задав шоу високу планку інтелігентнішого гумору  Сергій Притула – його ідейний натхненник, а попри те – улюблений телеведучий, актор, продюсер, колишній КВН-щик і резидент Камеді.УА. Тож «Вар’яти» залишили собі від Камеді.УА формат подачі. Можливо й запозичили якісний рівень виступів, бо виглядало шоу довершеним, так зібрано, артистично й професійно було зіграно. Ймовірно сюжети хлопці черпають з життя, враховуючи ментальні особливості своїх слухачів, та – з фантазії, не нехтуючи правилами хорошого тону. Ну і звичайно всі учасники – талановиті, інакше як би їм би вдалось розсмішити з перших хвилин шоу всю вельмишановну і таку стриману галицьку публіку з мером Львова в купі? А ще приємно, що програма –україномовна. Не спекулюватиму на мовній тематиці, але якщо читати українською документи чиновники в Україні потроху вчаться, то жартують нерідко іншою мовою. Ех, десант таких підкованих вар’ятів на телевізійному каналі за одну програму зміг би зробити для рідної мови в рамках країни значно більше, ніж гастролі пані Фаріон по всіх дитсадках держави або відповідний указ президента.
29 жовтня був вже не перший приїзд хлопців до Львова. Крім того, вони вже навідувались до Тернополя, Івано-Франківська, Києва. І незважаючи, на гостинність клубу «Пікассо» і таку милу домашню атмосферу хочеться для хлопців більшої сцени, і більше можливостей для зустрічі з ними їх шанувальників. Бо зібрати чималу аудиторію «на біс» хлопцям буде зовсім нескладно, адже ті, хто хоч раз повеселяться з такими колективами, як «Колєги» чи «Гуцули», наступного разу неодмінно захочуть прийти знову. Залишається тільки  знайти для «Вар’ятів» абсолютно серйозного спонсора.     

Львів'янка


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.