Ресторани

PartyFon / клуб і ресторан на терасі

Тепер це одна з найбільших і найцікавіших терас старої частини Львова. Тому дивно, що вона так довго «розкручується». Досі майже у будь-який час ви зможете в них застати вільні столики.

Відпочинковий комплекс «Соняхи» ‘2015

Відпочинок із дітьми у теплу пору в закладі традиційно передбачає наявність у нього дитячого майданчику. Тому не дивно, що в «Соняхах» перше, що вас зустрічатиме весною – це галас дітей.

Red pepper / Європа + Азія

Вулиця Січових Стрільців по при наявність пристойних центральних магазинів та масу державних установ є ще й студентським кварталом.

Bar Mushlya / морська делікатесня у Львові

«Мушля» своєю появою наробила багато галасу. Бо досі у Львові тільки кепкували про львівське море, а тепер всі терміново стали поціновувачами морепродуктів.

Пивна ресторація «Кумпель» на Чорновола / коли хочеться голосно повболівати

Чергова пивна ресторація від відомої львівської мережі. Примітна вдалою авторською кухнею, великою місткістю і демократичною терасою «для курців». Варять власне пиво.

Ресторан «Балатон»

У ресторані «Балатон» представлена українська та європейська кухня, що поєднала в собі класичність та сучасність в кулінарії, авторські тенденції та сучасний підхід до приготування страв за старови

Ресторан Mafia у Львові / з ім’ям за 100 тис.євро

Насправді власники закладів мережі Mafia платять не стільки за ім’я, скільки  за організацію всього ресторанного бізнесу.

Королівська пивоварня / у Львові звели новий будиночок у центрі

В різні епохи, в різних країнах пиву відводилась своя роль. І там, де буяли виноградники воно переважно залишалось питвом бідняків.