Фестиваль-ресторація «Лівий берег» / велкам, інтелігенція!:)

Чим є місто без мистецтва? Правильно – селом. Отаким оголошено лейтмотив створення нового закладу-фестивалю. І ця теза з подальшим поясненням, що корисного можна (а декому неодмінно треба) взяти з міської культури, забавно і резонно розписана в головній книзі закладу – меню (попереджаємо: автор жжот).

Розмістився цей культпросвіт нового часу праворуч головного входу Опери в underground-приміщенні. Звичайно таке розміщення зобов’язує. І тому багато нюансів закладу причесано згідно тематики – замість офіціантів тут Ви зустрінете – оргкомітет, замість чеку Вам подадуть – організаційний внесок, навіть столики в закладі і ті не зовсім звиклі – у вигляді музичних інструментів.
Але найперше з чим Вам принаймні на початках доведеться зіштовхнутись на вході – так це з витворами образотворчого мистецтва пензля кожного перехожого, точніше відвідувача даної кнайпи (питайте у офіціантів мольберти якщо бажаєте прославитись там же ж). Хоча чому кнайпи? По відчуттю в закладі навіть дуже клубний дух. А відтак він ще активний, молодечий, галасливий і творчий. Творчий, між іншим, настільки наскільки це можливо проявити у вщент заставленому столами просторі з келихом оригінальної абсентівки в одній руці та бубеном (пензликом, сопілкою, трубою тощо) – у другій. Адже попри благі наміри «Лівий берег» в першу чергу є пристанищем випиваючих або хоча б перекусуючих відвідувачів, хоч з-поміж них і надається перевага особам з тонкою душевною організацією та скритими мистецькими таланами. Глибокі пізнання в «високому» на вході не перевіряють, але присоромлюють небаченою кількістю імен яскравих представників всіх часів та видів мистецтва в самісінькому меню (ба, навіть в туалеті, якщо Монро теж можна віднести до тої когорти). Абись знали! В головній книзі закладу щонайменше до візитів заохочується інтелігенція,  здатна відрізнити принаймні НЮ від голих бабів. Зрештою, останні в закладі не представлені, – все в рамках пристойності. Зате тут можна почути рідкісні джазові записи (а також купити рекомендовані Мосесовим), взяти участь в богемній вечірці, побачити всесвітньо відомих театральних гастролерів вживу або хоч по ТБ (репертуар для плазм теж прискіпливо підбирають).
Центральною й найважливішою частиною довжелезної, майже замкової, зали «Лівого берегу» при цьому всьому все-таки є сцена. Саме на неї покладаються потаємні надії та очікування власників мережі концептуальних авторських закладів Фест (в народі - криївківці), про які промовисто свідчить довга незвична назва закладу – відкритий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Лівий берег».
А допоки сцена не розписала свого зіркового репертуару на щодень, тут ще можна без зайвих докорів сумління побалувати себе гастрономічними вподобаннями  відомих митців (так написано), такими – як то шніцель (улюблений) Штрауса (59 грн), бутіфар Далі (24 грн), паелья Пікало (34 грн), баклажани Синатри (26 грн) і т.д. Ціни досить терпимі як для центру - пиво від 8 грн, закуски – від 35 грн. Практикуватимуть попри ключики - картки постійних клієнтів. Отже, середній чек для добре попоїсти на двох складе близько 200 грн. Правда по всьому (особливо по довгих не сервірованих столах) помітно, що в закладі швидше чекають з Вашого боку не на двох, а на доволі величеньке товариство. Тільки плануючи забаву тутечки не забудьте пересвідчитись в наявності вільних місць у закладі – іноді їх, незважаючи на серйозну вмістимість «фестивалю», катастрофічно бракує.
 Замовлення квитків та резервування місць за тел. 050 430 53 85.
Адреса: пр. Свободи, 28


 


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.