City bowling / Боулінг в Леополісі

Це другий сучасний боулінг у Львові. Чи то на його межі, точніше - в ТЦ кінг крос "Леополіс".  

З переваг - 16 доріжок, достатня кількість куль з різною вагою та діаметром отворів. Також до переваг можна віднести правило, що забороняє самостійно доставляти на доріжку кулі - їх мають надавати та забирати адміністратори. В чому плюс? Таким чином тут уникають ситуацій, як у конкурентів - не встиг клієнт відвернутись, як в нього хтось з сусідів "потягнув" кулю.  Власне про правила. Краще їх вислухати. Інакше санкції будуть суворі - від 100 грн за те, що п'єте сочок на килимковій смузі до 7 тис. грн за монітор чи 200 грн за влучення у "швабру".

Тут також забороняється перевантажувати доріжку з кеглями у разі їх "зависання", тож - не губимо з поля зору адміністраторів у червоних олімпійках.

Загалом незле, тільки доріжки часом безнадійно "підвисають". Добре, що є на які змінити. Переважно - багатолюдно.

З 21 години вмикається вечірній формат з гучною музикою та люмінісцентним освітленням.

Ціни - Пн-Чт - з 10 до 14 години - 45 грн, з 14 до 18 - 90 грн, 18 до 20 - 120 грн, з 20 до 2 - 135 грн, Сб-Нд з 10 до 14 години - 90-135 грн, з 14 до 18 - 90-135 грн, 18 до 20 - 135-165 грн, з 20 до 2 - 135-185 грн.

Ціни в барі - сік 7 грн, фреш - 25 грн, Пепсі - 20 грн/0,5 л, еспресо - 12 грн, латте - 20 грн.  В асортименті є піца (50 грн). 


Коментарі [ 54 ]

ЖАХЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ ЩОСЬ З ЦИМ МАЮТЬ ВРЕШТІ РЕШТ ЗРОБИТИ

Настоящі хамки,зовсім не професійні.Я незнаю хто таких бере на роботу.Ігнорують,агресивні,на всі питання відповідають чуть не криком.Ще гіршого обслуговування я в житті не бачила.Боулінг сподобався-претензій немає,але ці "дівчата" зовсім не відповідають рівню такого закладу.Настрій зіпсований був на цілий день.Якщо туди і повернусь то лише для того,щоб написати відгук в книгу скарг,якщо все буде так само.Не дивно чому там немає людей.


Чудовий персонал

Неслухайте тих,хто говорить,що персонал невічливий чи хамовитий,нічого подібного,все пояснили,порадили і це вже було 17 00 і нічого на них не впливало,всім задоволений))


скільки?

скільки мінімум можна на одну дорожку?


Відносно боулінгу в Ашані

Такого сервісу , хамства та наглості небачив в жодному закладі відпочинку ! Це просто жах ,складається враження що керівництво в даному закладі просто відсутнє !


ПЕРСОНАЛ

читаючи відгуки можна сказати про те, що й в нашої компанії склалися неприємні враження саме через персонал.
Все починалося з того , що в нас велика компанія і ми вирішили піти пограти в боулінг так як ані диско в цьому закладі ані караоке вже давно не працює в звичайному режимі .Відвідувачів там немає , тому дуже скучно .
На основному сайті зазначено наступне :кваліфікований ПРИВІТНИЙ персонал .
Якщо це так, то в мене немає ані слів , ані емоцій. Персонал непривітний !!!!!!!!!!!!! м"ягко кажучи агресивний . Дійшло до того, що довелося звернути дівчинці на касі увагу на те, що вона на роботі і що її обов"язок спілкуватися з КЛІЄНТАМИ спокійно, виховано та пояснювати всі нюанси щодо оплати .У відповідь на те вона доказувала, що вона на роботі з 10 години в такому ж жахливому тоні ! майже таке ж було з інструктором який підійшов до нас перед початком гри ! питання : ХТО з відвідувачів винен в тому що працівники на роботі з 10 години і вони втомлені ? Між собою ми почали говорити про те , що потрібно носити з собою валер"янку про запас саме для таких розсерджених працівників . ВІдповідно настрій був спорчений ДОРОГІ АДМІНІСТРАТОРИ прохання до вас підбирати ввічливий персонал , адже ви самі знаєте яка ситуація у вашому закладі . Згадайте як рік назад ваші зали КАРАОКЕ,, ДИСКО та БОУЛІНГ були заповнені відвідувачами пам"ятаєте ? Чому ж зараз так мало відвідувачів ? Проблема очевидна: непривітний персонал відлякав усіх!!!! є дуже багато людей відповідальний , спокійних та працелюбних які б могли працювати в вас та шанувати те , що їм дається .Якщо й надалі буде все так сумно я думаю ви знаєте, що вас чекає


Порадьте мені будя ласка...

Порадьте мені , хочу відсвяткувати у боулінгу своє день народження, але я ніколи там не була! Я чула, що там дуж цікаво. Проблема в тому , що на мому дні народженні будуть мої брати і сестри вони менші за мене( мені 15, ім по 11-12 років) Чи варто мені святкувати своє свято там, чи варто у якомусь іншому місті. Чи сподомається боулінг моїм братам і сестрам?
Дякую наперед...)


Щодо караоке в Ашані

Хочу поділитись враженнями, які склались після відвідування Караоке в Ашані 27.07.2012р. У нас був дівичвечір! Можете уявити наш настрій і бажання гарно провести час!!! АЛЕ ... хлопець (навіть не знаю, як його м'яко назвати... нехай буде "працівник" Караоке-клубу) не те, що не уважний, а відверто кажучи - ХАМ, зіпсував нам весь вечір! Наведу тільки один приклад - ми надали йому перелік пісень (до речі, альбоми з вибором пісень, ми самі взяли з його стійки - бо вони не подаються до нашого столика, вам треба - беріть самі), які ми хотіли співати, і коли ми попросили зробити паузу, ми отримали відповідь - "Це, що вам магнітофон!!!!" .... Про що можна говорити... І ще одне, коли ми поприсили покликати офіціанта, отримали наступну відповідь - " Йдіть на бар!!!" Таке склалось враження, що він платив за нас! Повірте, якщо б це був єдиний Караоке-клуб у Львові, то ми більше ні ногою туди, а нас було десятеро!!!


Паління на доріжках

Був там вчора.Не сподобалось те,що палять на доріжках.Ок з пивом,бо воно не заважає оточуючим,але чому всі решта мають нюхати цигарковий дим???Спілкувались вчора з адміністратором.Було сказано,що палити дозволено і це є політика фірми,хоча таки мають бути враховані інтереси курців і некурців(:


Персонал *А якщо з ними

Персонал
*А якщо з ними "общаются невостпитанно и по-хамски", вони, виходить, мають ПОВНЕ ПРАВО нас послати... Але ми ж з вами люди культурні і нікому не хамимо. То чому хамлять нам? Ми ж просто хочемо культурно і з задоволенням провести вечір.*

Щодо персоналу цілком згідний проте що вони хами непривітні.
Але в загальному інтер"єр і якість обладнання дуже сподобалась.
Рекомендую цей заклад проте не заїдайтеся з персоналом- вам гірше буде...


А в пятницю що боулінг

А в пятницю що боулінг непрацює???????????????


Не сподобалося відношення до клієнтів

Дизайн і обстановка дуже сподобалися, але все псує неадекватний персонал.

Там так голосно дубасить музика, що важко почути співрозмовника. Персонал напевно не розуміє що люди прийшли пограти в боулінг, а не на дешеву дискотеку.

Плюс поставили всі доріжки на паузу і почали нав’язувати якусь свою конкурсну програму. Не дали дограти.

Дівчатка, що обслуговують, непривітні.

Невже власникам важко найняти хорошого адміністратора, який здатний нормально організувати роботу закладу.


на гру у боулінг,

на гру у боулінг, насправді,жодних скидок нема і картка знижки на 20% це і правда лише на бар і кухню...
стосовно швабри, якщо Ви впевнені,що Ви кидали на зелене світло і швабра опустилася сама, тоді попросіть,щоб переглянули відео спостереження , якщо це технічна помилка,то ніхто з Вас жодного штрафу не братиме, але це не означає,шо можна кидати по швабрі і говорити,шо це технічна помилка... ці гроші йдуть на ремонт обладнання, а не у кишеню персоналу...як Ви собі гадаєте


Караоке

Хто був у караоке-клубі в СБ розкажіть, будь-ласка свої враження!


Опускається перегородка за 100 грн

Хех. "Чудово" відсвяткували з друзями день народження дівчини. Спитала дівчинка перед грою чи знаєм правила. Сказали ні (хоча я в принципі читав їх, але нехай пояснить ще для всі). Пояснила тільки про штраф на 100 грн., і мабуть взяла собі на замітку нас лохів..

Перший раз попали в перегородку можливо і ненароком. Я заплатив 100 грн., думаю може наші дівки ще не в'їхали що так не можна. Вдруге я також не проконтролював момент і трохи був в шоці, всі ж бачили як я віддав немаленькі гроші - думаю, будуть уважнішими.
Підійшли до каси, прошу: "Слухайте, ми вже раз попадали. Можливо цього разу пробачите, в дівчини день народження". Відповідь: "Ні, інакше нам прийдеться свої гроші платити...".

Думаю, ладно, може там якийсь датчик стоїть при ударі.

АЛЕ ВТРЕТЄ!!! Сиджу на лавочці, дивлюсь за грою. Дівчина (яка вже навіть затримку робила перед кидком) на ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО кидає кулю, опускається перегородка і, звичайно, маємо "штраф". Підходить знову дівчинка, невинними очима дивиться, "хоче". Нічого я їй не дав, сказав, що обладнання ваше глючне і я на власні очі бачив як куля кидалась на зелене світло. Вона сказала: "прощаю, оскільки у вас це вже третій раз...".

Знаю, треба було вимагати після такого побаченого і моральне відшкодування + всю попередню суму, але не мав ніяких доказів в принципі та й гроші вже віддав.

Потім перепитав дівчину, вона каже що вдруге точно опустилось на зелене.

Так що вважайте, вони 100% самі опускають ту перегородку. Хай показують відеозапис, де видно як Ви кидаєте на червоне світло, або стежте просто дуже пильно за кожним вашим учасником. Але тоді це вже не ГРА у боулінг, а ВИЖИВАННЯ, щоб не попастись під розстріл))


Картка клієнта

Хотілося б прояснити наступну ситуацію. У мене є картка клієнта зі знижкою 20%. Нещодавно дізналася від персоналу, що знижка діє тільки на кухню і бар, але не на боулінг. Можливо дівчата просто не володіють інформацією?


від Сіті Боулінгу

Зараз з 10 до 14 - година гри коштує 60 грн. ціна за доріжку. на одній доріжці може грати до 6 осіб одночасно.
влучності Вам, панове!


Ціни*

з 10 до 14 - 45 грн,а це рахується ніби за годину за людину 45 грн ..чи з 10 до 14 45 грн???


Персонал

А якщо з ними "общаются невостпитанно и по-хамски", вони, виходить, мають ПОВНЕ ПРАВО нас послати... Але ми ж з вами люди культурні і нікому не хамимо. То чому хамлять нам? Ми ж просто хочемо культурно і з задоволенням провести вечір:/
Українці! Коли ж ми нарешті навчимось захищати свої права, а не намагатимемось знаходити всім оправдання?


вы, конечно, извините,но

вы, конечно, извините,но какое отношение имеют носочки к персоналу??? наверное покупают их не они...это такие же люди, как и вы, и им не нужно ваше внимание, просто ведите себя вежливее и не надо говорить о них то, чего не было, я не раз слышал, что клиенты говорят о девочках совсем не красиво, хотя на самом деле реально были неправы они, а не обслуживающий персонал...


Шкарпеточки це наша безпека!

Так так))), але шкарпеточки є різні - дорожчі і дешевші. У Вас такі що ПАРЯТЬ!!!!
І яка там безпека коли ти одягаєш реально мокрі від поту шкари!
А може Ви ще будете чекати, що клієнти будуть УВАЖНІ, ВВІЧЛИВІ до Вашого персоналу і не будуть ПОТІТИ в глухій синтетиці, яка навіть на китайських базар не продається)))


Отношение к комплексу

Абсолютно с вами согласен персонал очень приятный и вежливый если с ним, вежливо и воспитано обращаться. Позитива мало вам господа а вы только проблемы видите! Приходите и наслаждайтесь игрой и ходите на вечеринки!!!!!!!


Всы негативны выдгуки не правда

Все просто супер якщо потрібно пройти не записуючись кажіть я від кені і вони постараються щось найти.
Буваю в сіті-боулінгу пару раз на тиждень. персонал класний всі привітні.
Все, що пишуть негативне - неправда!


НЕмає знижок взагалі

НЕмає знижок взагалі


Шкарпетки парять

Я розумію що вони на брудні, а одноразові, зроблені з якогось жахливого синтетичного матеріалу і дуже парять. Відповідно, свої шкарпетки тут не допоможуть. А якщо персонал виправився, то я ДУЖЕ РАДА. А щодо інших боулінгів-клубів, кажуть, в інших не краще... Була надія, що хоча б кінг-крос не підведе...


Якщо вам так несподобалось,

Якщо вам так несподобалось, то для чого знов приходити у Львові, якщо мені не зраджує пам ять є не один боулінг клуб і усюди обов язкові шкарпетки і це перед усім ваша безпека, я завжди беру шкарпеточки і вдягаю їх на свої щоб потім ножки не мити, а нарахунок доріжок то це машини вони ламаються як будь яка техніка, якщо мати трошечки терпіння то настрій не зіпсується))))))) І персонал дуже милий))))


А ЯКЕ МОЖНА ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ДОРІЖКИ ЯКА НЕ ПРАЦЮЄ?!

А ЯК МОЖНА ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ДОРІЖКИ ЯКА НЕ ПРАЦЮЄ?! Може ковзатись туди назад на тих слизьких мештах, які вони там видають? До речі слизьким мав би бути лише один. Адже непоодинокими є випадки, коли люди падають перед доріжкою.
А персонал, що працює у сфері обслуговування ЗОБОВЯЗАНИЙ бути ввічливим, а свої емоції можна виплеснути, наприклад, на своє відображення у дзеркалі. До слова, в житті нікому не хамлю, але часто стаю жертвою роздратованих чи просто неввічливих працівників. А 200 грн. платить компанія, а не одна особа, яка можливо це собі дозволила один раз в рік. Не кажу вже, що не переношу тютюнового диму і мені зовсім неприємно вести "здоровий спосіб життя" коли біля тебе курять, а боулінг як не як є спортивною грою.
То другий раз прийду із своїми новими шкарпетками, при них зніму із них бірку і вдягну, бо не хочу після їхніх іти ноги в туалет мити... А то вони свої певно купляють в магазині "Все по 1 гривні"


А мені сподобалось

Святкувала з друзями Новий Рік в цьому закладі. Скажу одразу, за символічну ціну було все і смачна кухня (за багатий стіл окреме ДЯКУЮ), і боулінг, і шоу-програма і позитивний ведучий і караоке. Персонал теж був привітний. Адже усе залежить від настрою відвідувачів. Якщо ви з посмішкою звертаєтесь до будь якої людини, я сумніваюсь, що Вам нахамлять у відповідь. Треба бути ввічливими.


поки що нема!

поки що нема!


Знижки

Є знижки для студентів?:)


Шкарпетки

Люди добрі невже така дрібниця як шкарпетки вас турбує,чи 200 гривень на боулінг вистарчає,а 2 гривні на шкарпетки немає?.....Не будьте такими дріб язковими, нам не пасує))))


У цивілізованій країні люди

У цивілізованій країні люди цивілізовані, а в Україні люди би..та,яка хоче ,щоб їх обслуговували на найвищому рівні, а самі мало того,що безкультурщина, так ще й хами першої стадії.....всі.....
того перш,ніж обсуждати чиюсь поведінку дивитись треба на свою....
і персонал абсолютно не такий і хамовитий....як хтось уже писав, при такому графіку і темпі роботи, можна пробачити їм деякі зриви... ми всі живі люди і вони не роботи.....так що звільняти їх нема за що.....ви хоч раз чули як люди дозволяють собі говорити до них...і якими словами називати, а вони виконують свою роботу....де ви бачили, щоб в цивілізованій країні хтось дозволив собі матом крити... а нашим можна все...так уявіть яку потрібно мати витримку, шоб промовчати...... того. КРАЩЕ ОТРИМУЙТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ГРИ В БОУЛІНГ ЯК І Я, А УМОВИ І ПЕРСОНАЛ ТАМ НЕ НАЙГІРШІ....ПОВІРТЕ....


А може негативні відгуки допомогли?!

Певно адміністрація «City Bowling» після прочитання таких відгуків вирішила навести там порядок... Позвільняли хамовитий персонал наприклад. Принаймні у цивілізованій країні так би і зробили.


от я не розумію таких як

от я не розумію таких як ви....якшо в цілому ви пограли нормально і отримали купу задоволення для чого стільки описувати невідомо які речі...у клубу свої правила і тут нічого не поробиш, якшо отримали задоволення, то продовжуйте туди ходити,щоб отримувати його і надалі, а не звертати увагу на дрібниці, які вам його не зіпсували...
а з зависанням доріжки у нас теж була така проблема....підходите до дівчат і вони дають вам безкоштовні хвилини по закриттю доріжки....
і визитівки у них є....давно при чому....те що її немає у вас, не означає,що вона відсутня....
з одним згідний....місця не зручні....


Грали 1 січня

А ціни у них вже більші! Принаймні 1січня грали - було 210грн/год. Шари норамльні, з розмірами взуття проблеми - 39 не було. На рецепції одна дівчина була нормальна, друга - "місс кам'яне обличчя". В залі - нормальні. Шари різні, штрафи, озвучені нам, не високі - в інших закладах бачив вищі. Шари різні - набрав на інших доріжках ті, які мені були потрібні. За шкарпетки десь я вже платив, чи то це було "Місто", чи то коли був у Донецку, але так само 2-3 грн. Вразило відсутність туалету: що щоб вийти в туалет треба вдягнути бахіли і вийти в Кінг Кросс. Люди на тебе дивляться як на космонавта. Але може то така жива реклама боулінгу?! Ще здивувало, що людям відмовляли, мовляв, всі доріжки заняті, але вільних було 5-6 доріжок не меньш! Може то вони бул зламані? А ще: незручні місця за століком - всі з одного боку. Поки дійдеш до свого - вже треба йти назад. Да і не видно з них доріжки! Відсутній інтернет сайт (хоча б визитівку зробили з координатами!). Доріжка зависла один раз, але конкретно - хвилин на 5, які звісно ж, ніхто не компенсував.
В цілому - нормально пограли і отримали купу задоволення, але ціни могли б бути і поменьше!


НАСПРАВДІ УСЕ НЕ ТАК... У

НАСПРАВДІ УСЕ НЕ ТАК...
У КОЖНОГО ЗАКЛАДУ Є СВОЇ ПРАВИЛА І ПРИЙШОВШИ У НЬОГО, СЛІД ЇХ ПОВАЖАТИ...
Є ПЕВНА ПОСЛІДОВНІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ.....
ЗА ЗОЛОТИМ ПРАВИЛОМ "кЛІЄНТ -ЗАВЖДИ ПРАВИЙ" НЕ ЗАВЖДИ ТАК ЛЮДИ ПОВИННІ ВХОДИТИ В ПОЛОЖЕННЯ ОБСЛУГОВУЮЧОГО ПЕРСОНАЛУ І ТОДІ Я ДУМАЮ ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ НЕ ВИНИКАТИМЕ....БУЛА НЕ РАЗ У СІТІ-БОУЛІНГУ І ЗАДОВОЛЕНА АБСОЛЮТНО УСІМ...ПЕРСОНАЛ НЕ ТАКИЙ ХАМОВИТИЙ ЯК ОПИСУЮТЬ ВИЩЕ, БУВАЮТЬ ЗРИВИ ЯК І У ВСІХ, АЛЕ ЦЕ АБСОЛЮТНО НОРМАЛЬНО ПРИ ТАКОМУ РЕЖИМІ РОБОТИ І НАПЛИВУ ЛЮДЕЙ....
КЛІЄНТІВ ТАМ НІКОЛИ НЕ ПОМЕНШАЄ І ЦЕ ФАКТ...


Думаю деякі описані негативні

Думаю деякі описані негативні враження тут перебільшені.
Принаймні ті, в котрих порівнюють конкурентні заклади. Буваю в усіх - зависають абсолютно з однаковою частотою, змінювали з-за технологічних неполадок нам доріжки всюди, сервіс - завжди залежить від настрою персоналу.


Не так все страшно.

Був з друзями 30.12.2010
Начитавшись стільки негативу, аж страшно було туда йти.
Але насправді все виявилось не так страшно.
З персоналом жодних проблем. Дівчата бали вічливі і приємні. Абсолютно всі.
Офіціантка попільничку міняла як тільки там з'являвся якийсь бичок.
За якісь там провини (товариш вийшов із сигаретою і пивом на коврик і т.п.) тільки помахали пальчиком і вічливо зробили зауваження (хоча згідно правил могли вимагати штраф)
За 2 год. доріжка зависла один раз, на 2-3 хв.
Кулі різної ваги, і різні дірки
Дивним виглядає плата за шкарпетки.
Також трохи дивним виглядали майстри які латали підлогу, фугували місцями плитку.
Загалом враження позитивні і ззадоволенням піду туда ще не раз.

Доречі, стосовно зависання доріжок. Близький товариш працював на будівництві того боулінга. Розказував, що все обладнання китайське та щей б/у. Тому і є такі проблеми з технікою.


Кулі

Куля там різної ваги та з різними отворами(сам перевіряв).


Мені сподобалося

Був 2 рази. Персонал привітний(може не попадав на хамок). Шкарпетки платні. Кожного разу коли був-доріжка зависала по разу(максимум на 3 хв). Ціни в барі високі, а так загалом все сподобалося. Останній раз був 26.12.2010


Тема працівників!

Були вчора з колективом (продовжували там корпоратив :) ).
Сама ідея такого закладу і її втілення вдалася. Дуже гарно все розмальовано і музика дійсно нічого так, бар не особливо дорогий як для такого закладу. Але...
Персонал(не весь!!!!) - натуральні хами!!! Це просто караул. Дівчата на рецепції то взагалі - грублять, кричать, і просто ігнорують!!! Нечувано як для закладу такого рівня і за такі гроші!!!!
Ті дівчата, що слідкують за грою - нічого так, принаймі нам така попалася! Правила нам пояснила і все таке. Але хамовито і вона поводилася!
Про зависання куль в кінці доріжок - правда. Вибір куль? Я не побачив того.
Загальна оцінка - Закладу - 4!
- Персоналу - 2!
Загальна - -3!


хамство

сьогодні там був! ніби все нормально, от тільки працівники хамовиті! понабирали мабуть ЦЕНЗУРА дівчаток от і все...мабуть більше туди не піду і Вам не пораджу...


ВЕРХ ХАМСТВА І НЕПРОФЕСІЙНОГО ПІДХОДУ!!!!ЖАХ ПРОСТО!!!

Я обурена до глибини душі!!!!Напишу все як було насправді щоб у нікого не виникало ілюзій стосовно часу проведеного у «City Bowling». Запланували ми пограти у боулінг із співробітниками заздалегідь (ЗА 2 ТИЖНІ НАПЕРЕД замовили 2 доріжки) і приурочили це до наступаючого нового року. У день запланованої гри ми передзвонили і запитали чи все в силі, нас запевнили, що все прекрасно і наші обіцяні 2 доріжки чекають нас на 19:00. Приїхали ми за 10 хвилин до 19:00 але через м’ягко кажучи «наквапливість дуже милих дівчаток на касі» гру почали аж 15 по. Окрім того, що нас заставили заплатити по 2 гривні за дуууууууууууууже штучні, які неймовірно парять ніжну шкіру стоп і явно гірші по якості від китайських шкарпетки, так ми ще й вислухали просто жахливо неприємне хамство операторки про те, що вона не збирається нам кожному окремо приносити змінне взуття, а чекати поки всі зможуть сказати свої розміри теж не має часу………типу на електричку запізнювалася, чи що????але це був лише початок…….на початку гри стало відомо, що одна із наших доріжок безнадійно поламана і тиждень не працюватиме (а це не можна було сказати по телефону за кілька годин до нашого приїзду?????????????????????). В результаті четверо із дев’яти людей із перегадженим настроєм намагалися вибити страйк, а 5 були змушені слухати хамство у їхньому боулінг-барі……..добре, що хоч платити за поламану доріжку не прийшлося………а ще ми потрапили на час «корпоративного вечора якоїсь фірми», ведучий горлав так у той мікрофон, що ми ледь чули самі себе (на прохання кааааааапельку зробити тихіше колонки «дівчатка» відповіли, що це не можливо). Єдине, що підняло настрій у той вечір, це година катання на катку…….. А якщо коротко ― то це верх хамства і непрофесійного підходу!!!!!!Настрій у всіх був безнадійно зіпсований, а корпоратив залишив купу неприємних спогадів…….З таким персоналом, думаю, клієнтів буде ставати все менше і менше…….


Цікава в тебе позиція! 10

Цікава в тебе позиція! 10 користувачів пишуть що обслуговування хамське, і ти один що все гуд. І тоді кажеш що всі інші "бурчуни". а може ти часом не з тих працівників що хамлять?


НЕ ХОДИ ТУДИ, Я ТЕБЕ ПРОШУ!

БУВ УЧОРА! БІЛЬШЕ НЕ ПІДУ, ТОБІ НЕ РАДЖУ, І ДРУЗЯМ ПЕРЕДАЙ!
ПЕРСОНАЛ НАЙГІРШИЙ ЯКИЙ КОЛИ НЕБУДЬ БУЧИВ (ЖАЛЬ НЕ ЗАПАМЯТАВ ІМЕН ЦИХ "МИЛИХ ДІВ"). КРИЧАТЬ, НЕ РЕАГУЮТЬ НА ПРОХАННЯ, КОЛИ ТИ У НИХ ЩОСЬ ЗАПИТУЄШ БАЛАКАЮТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ, ВІДПОВІДАЮТЬ ЧУТЬ НЕ МАТОМ НУ І ТАК ДАЛІ.
ВСЕТАКИ ПІДУ ЩЕ ОДИН РАЗ ЩОБ ЗАПИТАТИ ЇХНІ ІМЕНА І ЗУСТРІТИСЯ З ЇХ НАЧАЛЬСТВОМ. ДУМАЮ ПРАЦЮВАТИ ЇМ ТАМ ВЖЕ НЕ ДОВГО!


Все гуд.Сподобалось

Все гуд.Сподобалось диско.Звук-бомба.Поменше попси і було б круть:)


СУПЕР!

БОУЛІНГ-КЛАСНИЙ!І ВЗАГАЛІ САМ ЗАКЛАД!У ЛЬВОВІ ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО!Я БУВ ВЖЕ НЕ РАЗ І ЩЕ ПІДУ!І ПРО ПЕРСОНАЛ НЕ ПРАВДА-ДІВЧАТА ДУЖЕ ПРИВІТНІ ТА УВАЖНІ!!!ЗВИЧАЙНО НЕГАТИВНЕ ПИШУТЬ" БУРЧУНИ"!


uu

загалом непогано . але я на 100% згідний з авторами коментарів щодо обслуговуючого персоналу, невже Адміністрація не розуміє що це великий мінус ((((


ПиТаНнЯчКо До ВсІх=)

ОсЬ пРоЧиТаВшИ вСі КоМеНтАрІ, хОчЕтЬсЯ зАпИтАтИсЬ, а Що, ТаМ і СпРаВдІ ТаК пОгАнО???тОмУ, щО я ХоЧу ТаМ сВяТкУвАтИ сВіЙ дЕнЬ нАрОдЖеНнЯ........=)


це точно....хамлять,говорити

це точно....хамлять,говорити толком не вміють....!!!!!!!!!!!! і хто таких бере на роботу...на базарі нехай продають..,!!!!!!!!!!!


А шкарпетки платні !

Дотепер такого не зустрічала - 2 грн пара


Додати новий коментар

Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються автоматично, в іншому разі - потрапляють до черги на модерування.
Авторизуватися | Зареєструватися
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <!> <!-- > <!--> <img> <br> <p>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Введіть символи, які зображені на ілюстрації. Якщо Ви не можете прочитати їх, збережіть форму і нова ілюстрація буде згенеровано.