Таємний покупець

Кав’ярня-пекарня «Франс.уа»/ нарешті, пристойні кафе і біля вокзалу

Бюргерні у місті поволі почали змінювати кафе з акцентом в асортименті на круасани та свої пекарні. І що не кажіть, але є в цьому форматі фаст-фуду щось шляхетніше, ніж у варіанті булки з битком.

Мережа квест-кімнат «Замкнені»

Встигнути за 60 хвилин. Квест кімнати – індустрія розваг популярна у багатьох країнах та порівняно недавно представлена в  Україні, стає дедалі популярнішою

PartyFon / клуб і ресторан на терасі

Тепер це одна з найбільших і найцікавіших терас старої частини Львова. Тому дивно, що вона так довго «розкручується». Досі майже у будь-який час ви зможете в них застати вільні столики.

Клуб «Антураж» / ...чи «берьозка»? '2015

Як львів’янка і людина, що багато років ділиться тут враженнями про заклади, не можу не сказати про найбільше розчарування від візиту в «Антураж».

Відпочинковий комплекс «Соняхи» ‘2015

Відпочинок із дітьми у теплу пору в закладі традиційно передбачає наявність у нього дитячого майданчику. Тому не дивно, що в «Соняхах» перше, що вас зустрічатиме весною – це галас дітей.

Літній Буковель/ що робити на цьому курорті цілий тиждень

Найчастіше, коли говориш, що був влітку на Буковелі, то львів’яни тебе питають – «а навіщо так далеко їхати якщо є Славське?», «а навіщо переплачувати?», «а що там цілий тиждень робити?».

Red pepper / Європа + Азія

Вулиця Січових Стрільців по при наявність пристойних центральних магазинів та масу державних установ є ще й студентським кварталом.

Bar Mushlya / морська делікатесня у Львові

«Мушля» своєю появою наробила багато галасу. Бо досі у Львові тільки кепкували про львівське море, а тепер всі терміново стали поціновувачами морепродуктів.

Шампанерія Х&Х / ...хот-дог і хачапурі

У якій кнайпі не здивуються замовленню шампанського зранку? Львів’яни знають, що – у «Шампанерії». У закладі присвяченому «хачапурі, хот-догам і шампанському», зрештою, до всього звиклі.